1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Marlin+
  5. Marlin+ 6 – S,M,L,XL

Marlin+ 6 – S,M,L,XL

Katalógové číslo: 5294470
Marlin+ 6 je elektrický horský bicykel, ktorý je pripravený podporiť váš výkon na cestách bez toho, aby vám zruinoval peňaženku. Je vybavený rovnakou zábavnou a sebaistou geometriou ako neelektrický model…
Dostupnosť:
Na sklade
2 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Marlin+ 6 je elektrický horský bicykel, ktorý je pripravený podporiť váš výkon na cestách bez toho, aby vám zruinoval peňaženku. Je vybavený rovnakou zábavnou a sebaistou geometriou ako neelektrický model Marlin s dodatočnou podporou systému pohonu Active Line Plus značky Bosch. Odpružená vidlica s priemerom 120 mm zmierni počas jazdy kamene, korene a výmole, zatiaľ čo 9-stupňová prevodovka Shimano CUES je odolná a spoľahlivá všade, kde sa budete pohybovať.Chcete povzbudenie výkonu na trailoch bez toho, aby ste si zruinovali rozpočet. Páči sa vám všestrannosť modelu Marlin na trailoch aj v meste a chcete stroj, ktorý vám pomôže jazdiť o niečo rýchlejšie alebo pedálovať ďalej.Hliníkový rám Alpha Platinum Aluminum s geometriou skutočného horského bicykla a odpruženou 120 mm vidlicou. Spoľahlivý pohonný systém Bosch Active Line Plus s výkonom 50 Nm, ktorý vám pomôže dosiahnuť rýchlosť 25 km/h. Kompaktný diaľkový ovládač Purion 200 so zabudovaným displejom. K tomu hydraulické kotúčové brzdy a 9-rýchlostný pohon Shimano CUES, ktorý funguje dobre aj pri záťaži.Marlin+ je určený pre jazdcov, ktorí si chcú vyskúšať svet elektrických horských bicyklov. Jeho rám vhodný na traily vám poskytne istotu pri ovládaní a motor Bosch Active Line Plus ponúka dostatočný výkon, aby ste sa zbavili únavy pri dlhých stúpaniach.- Adaptívna podpora motora v režime AUTO rozpozná zníženie rýchlosti a automaticky upraví asistenciu- Vďaka 120 mm odpruženiu budete jazdiť hladko aj na nerovnostiach, koreňoch a v náročných podmienkach- Vďaka jednoduchému ovládaniu a intuitívnej podpore sa Marlin+ ľahko používa, takže sa môžete sústrediť na jazdu pred vami, nie na zložité diaľkové ovládanie- Geometria prispôsobená trailom umožňuje jednoduché a isté ovládanie od singletracku až po mestské ulice- Množstvo držiakov na nosiče a blatníky vám umožní prispôsobiť si bicykel na traily alebo na každodenné dochádzanie do práceHladká, tichá podporaMotor Bosch Active Line Plus so stredným výkonom poskytuje plynulý krútiaci moment 50 Nm. Jeho kontrolovaná akcelerácia, nízky odpor pedálov a mimoriadne tichá prevádzka vám poskytnú prirodzený pocit z nerušenej jazdy.Jasné, jednoduché ovládanieDiaľkový ovládač a displej 2 v 1 poskytuje všetky potrebné informácie a ovládanie v kompaktnom, plnofarebnom ovládači na riadidlách s intuitívnym ovládaním.Bezpečnostný systém berieme vážneTrek stanovuje vysoké bezpečnostné štandardy pre Elektrické bicykle s e-systémami s certifikátom UL, sofistikovanými bezpečnostnými systémami riadenia batérií a batériovými článkami od prvotriednych dodávateľov.

Jazdite viac a s väčším úsmevom s PowerMoreChcete jazdiť ďalej? Pridajte si na svoj Marlin+ PowerMore. Táto doplnková batéria predlžuje dojazd, takže získate dlhší čas jazdy s podporou.Shimano CUESInšpirované dopytom jazdcov po bezproblémovej životnosti a výkone hnacieho ústrojenstva ponúka Shimano CUES nový základ pre univerzálnosť a odolnosť v celom rade elektrobicyklov aj štandardných bicyklov. CUES má novú technológiu hnacieho ústrojenstva LINKGLIDE od spoločnosti Shimano, ktorá výrazne predlžuje životnosť dielov podliehajúcich opotrebeniu, ako sú reťaze, kazety a ozubené kolieska.Shimano LINKGLIDETechnológia LINKGLIDE bola špeciálne navrhnutá pre neuveriteľnú odolnosť a zároveň zabezpečuje plynulé a rázne radenie – spolu so skvelým zážitkom zo šliapania. Dostupné výhradne pre hnacie ústrojenstvá Shimano CUES.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu