1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Marlin+
  5. Marlin+ 8 – S,M,L

Marlin+ 8 – S,M,L

Katalógové číslo: 5303438
Marlin+ 8 je elektrický horský bicykel, ktorý je pripravený zvýšiť úroveň vašej jazdy na trailoch. Motor Bosch Active Line Plus vám dodá potrebnú silu na zdolávanie strmých stúpaní a dojazd…
Dostupnosť:
Na sklade
3 299

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Marlin+ 8 je elektrický horský bicykel, ktorý je pripravený zvýšiť úroveň vašej jazdy na trailoch. Motor Bosch Active Line Plus vám dodá potrebnú silu na zdolávanie strmých stúpaní a dojazd na väčšie vzdialenosti, pričom vám nezruinuje rozpočet, a 120 mm odpružená vidlica zachová plynulosť jazdy na nerovnostiach. Vďaka vylepšeným komponentom, ako sú široké kolesá a pneumatiky pripravené na bezdušové použitie a 12-rýchlostný pohon Shimano, získate bicykel, ktorý je pripravený ísť kamkoľvek.Túžite práve po zvýšenie výkonu, ale nechcete si úplne vyčerpať rozpočet. Chcete mať dostatok prevodov na jazdu po všetkých druhoch trailov a ochranu pred defektom, ktorú ponúkajú široké 2,6-palcové kolesá a pneumatiky pripravené na bezdušové použitie.Hliníkový rám Alpha Platinum Aluminum s geometriou skutočného horského bicykla a odpruženou 120 mm vidlicou. Spoľahlivý pohonný systém Bosch Active Line Plus s výkonom 50 Nm, ktorý vám pomôže dosiahnuť rýchlosť 25 km/h. Kompaktný diaľkový ovládač Purion 200 so zabudovaným displejom a 400 Wh batéria Powertube. Získate 12-rýchlostné radenie Shimano Deore, hydraulické kotúčové brzdy a široké 2,6-palcové kolesá pripravené na bezdušové použitie, ktoré zvyšujú priľnavosť a pomáhajú predchádzať defektom.Marlin+ je určený pre jazdcov, ktorí si chcú vyskúšať svet elektrických horských bicyklov. Jeho rám vhodný na traily vám poskytne istotu pri ovládaní a motor Bosch Active Line Plus ponúka dostatočný výkon, aby ste sa zbavili únavy pri dlhých stúpaniach.- Adaptívna podpora motora v režime AUTO rozpozná zníženie rýchlosti a automaticky upraví asistenciu- Vďaka 120 mm odpruženiu budete jazdiť hladko aj na nerovnostiach, koreňoch a v náročných podmienkach- Vďaka jednoduchému ovládaniu a intuitívnej podpore sa Marlin+ ľahko používa, takže sa môžete sústrediť na jazdu pred vami, nie na zložité diaľkové ovládanie- Geometria prispôsobená trailom umožňuje jednoduché a isté ovládanie od singletracku až po mestské ulice- Množstvo držiakov na nosiče a blatníky vám umožní prispôsobiť si bicykel na traily alebo na každodenné dochádzanie do práceHladká, tichá podporaMotor Bosch Active Line Plus so stredným výkonom poskytuje plynulý krútiaci moment 50 Nm. Jeho kontrolovaná akcelerácia, nízky odpor pedálov a mimoriadne tichá prevádzka vám poskytnú prirodzený pocit z nerušenej jazdy.Jasné, jednoduché ovládanieDiaľkový ovládač a displej 2 v 1 poskytuje všetky potrebné informácie a ovládanie v kompaktnom, plnofarebnom ovládači na riadidlách s intuitívnym ovládaním.Bezpečnostný systém berieme vážneTrek stanovuje vysoké bezpečnostné štandardy pre Elektrické bicykle s e-systémami s certifikátom UL, sofistikovanými bezpečnostnými systémami riadenia batérií a batériovými článkami od prvotriednych dodávateľov.

Jazdite viac a s väčším úsmevom s PowerMoreChcete jazdiť ďalej? Pridajte si na svoj Marlin+ PowerMore. Táto doplnková batéria predlžuje dojazd, takže získate dlhší čas jazdy s podporou.Shimano DeoreShimano Deore prináša ešte viac dobrodružstva so širším výberom prevodových stupňov pre strmé stúpania, rýchle jazdy a zábavu. Vďaka plynulej jazde, lepšej stabilite reťaze a pohotovému radeniu zvyšuje Deore vašu sebadôveru a kontrolu pri jazde na horskom bicykli, takže sa môžete sústrediť na trail a vychutnať si jazdu.Vylepšite si pedále a ešte viac si zamilujte svoj bicykeOs pedais são dois dos cinco pontos de contacto entre ti e a tua bicicleta, e embora esta bicicleta inclua um par, atualizares os pedais aumenta o controlo e a aderência e vai melhorar bastante as tuas voltas. Consulta o guia de pedais para encontrares os melhores pedais para o teu estilo de pedalar. Recomendamos os pedais de plataforma pela versatilidade e simplicidade.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu