1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Powerfly
  5. Powerfly FS 4

Powerfly FS 4

Katalógové číslo: 5278000

Powerfly FS 4 EU XS 27.5 Matte Black /Gloss Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Powerfly FS 4 je trailový celoodpružený elektrický horský bicykel, ktorý nemá problém zvládnuť vaše obľúbené singletracky. Citlivé odpruženie tlmí nepríjemné nerovnosti a výkonný elektrický pohon Bosch vám umožní zvládať dlhé náročné stúpania a kilometre singletrackov. Nové LED diaľkové ovládanie pre systém Smart a cyklopočítač Intuvia 100 môžete spárovať s aplikáciou eBike Flow a sledovať svoje aktivity, používať navigáciu a pripájať ďalšie zariadenia cez Bluetooth.Chcete toho zvládať viac v teréne a hľadáte špičkový elektrobicykel, ktorý vám pri tom pomôže. Chcete objavovať nové traily na bicykli a posúvať vaše limity.Odolný hliníkový rám ukrývajúci batériu Bosch PowerTube s kapacitou 625 Wh a s dlhým dojazdom, výkonný motor Bosch Performance CX (250 Wh, 85 Nm), ktorý vám pomôže udržiavať tempo až do rýchlosti 25 km/h a cyklopočítač Intuvia 100 k systému Smart. Ďalej je tu odpružená vidlica SR Suntour so zdvihom 120 mm, 100 mm zadný zdvih, 10-rýchlostné radenie Shimano, výkonné hydraulické kotúčové brzdy a teleskopická sedlovka.Tento celoodpružený elektrický horský bicykel je pohodlný, efektívne prenáša silu z pedálov a rýchlo s ním zvládnete aj dlhé výlety a náročný terén. Jeho odpruženie vyhladí nerovnosti na trailoch a vy sa pohodlne dostanete do cieľa.- Získate bicykel, s ktorým sa budete cítiť pohodlne v akomkoľvek teréne vďaka prednému aj zadnému odpruženiu, ktoré doslova hltá nerovnosti- Cyklopočítač Intuvia zobrazuje informácie o jazde, dokáže sa pripojiť k vašim zariadeniam s podporou technológie Bluetooth a má integrovanú funkciu ochrany proti krádeži- Teleskopická sedlovka vám umožní znížiť si sedlo za jazdy, aby vám neprekážalo pri zjazdoch- Rám veľkosti S má zakrivenú hornú trubku rámu, aby neprekážala nižším jazdcom. Vďaka systému Smart Wheel Sizing dostanete k vášmu bicyklu najrýchlejšie kolesá, ktoré sa do rámu zmestia – 29-palcové k väčším rámom a 27,5-palcové k menšímVymeniteľná integrovaná batériaRIB je jednodielna batéria s krytom, so zabudovanou rukoväťou, ktorú možno ľahko vybrať a znovu nasadiť do rámu bez použitia náradia a námahy.Je to najpohodlnejší spôsob, ako vybrať batériu na účely prepravy, zabezpečenia alebo jednoduchšieho nabíjania.

Motor Bosch Performance Line CXMotor Bosch Performance Line CX stanovuje štandard pre výkon horského elektrobicykla s krútiacim momentom až do 85 Nm a inteligentný režim horského elektrobicykla s funkciou Extended Boost, ktorá automaticky upravuje množstvo asistencií podľa terénu.Diaľkový ovládač LED BoschDiaľkové ovládanie LED inteligentného systému Bosch umožňuje jednoducho meniť režimy asistencie, aktivovať režim chôdze alebo zapnúť voliteľné svetlá.Jasné LED diódy sú dobre viditeľné pri akomkoľvek svetle a na prvý pohľad zobrazujú úroveň nabitia batérie a režim asistencie.

Displej Bosch Intuvia 100Na displeji inteligentného systému Bosch Intuvia 100 vidíte údaje o jazde rovno pred sebou vďaka veľkoformátovému displeju s vysokým kontrastom, ktorý je ľahko čitateľný za každého počasia.Získate ochranu proti krádeži eBike Lock a čo je najlepšie, je úplne bezdrôtový a pripája sa k diaľkovému ovládaniu cez Bluetooth.Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Aplikácia Bosch eBike FlowNová aplikácia eBike Flow premení vašu jazdu na jedinečný zážitok. Môžete si pomocou nej prispôsobiť asistenčné fungovanie vášho motora, sledovať štatistiky jázd a integrovať svoje údaje s aplikáciami ako je Strava a Apple Health. Okrem toho obsahuje šikovné funkcie ako navigácia a servisné pripomienky.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu