1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Powerfly (0-100 mm)
  5. Powerfly FS 9 Equipped

Powerfly FS 9 Equipped

Katalógové číslo: 5278000

PowerflyFS9 EQ EU XS 27.5 Satin Lithium Grey/Trek

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
5 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Powerfly FS 9 Equipped je celoodpružený horský bicykel na výpravy do drsného terénu aj dochádzanie po horších cestách. Je vybavený špičkovými komponentmi, výkonným pohonom s diaľkovým ovládačom pre systém Smart a fantastickým odpružením, ktoré zvládne aj drsnejší terén. Bicykel má vo výbave aj užitočné prvky pre každodenné jazdenie, ako sú blatníky, svetlá a zadný nosič.Hľadáte všestranný celoodpružený horský elektrobicykel na traily. Chcete na ňom mať hneď od začiatku potrebnú výbavu na dochádzanie, aby ste mohli jazdiť do práce a cestou späť si trochu zašantiť.Odolný hliníkový rám ukrývajúci batériu Bosch PowerTube s kapacitou 625 Wh a s dlhým dojazdom, výkonný motor Bosch Performance CX, ktorý vám pomôže udržiavať tempo až do rýchlosti 25 km/h, cyklopočítač Kiox k systému Smart, ktorý môžete používať v kombinácii so svojím smartfónom alebo bez neho. K tomu pridajte odpruženú vidlicu so zdvihom 120 mm, 100 mm zadný zdvih, výkonné 4-piestové hydraulické brzdy, kolesá Bontrager Line Comp 30, 12-rýchlostné radenie Shimano XT a teleskopickú sedlovku, ktorú využijete pri zjazdoch.Vďaka citlivému odpruženiu, výkonnému pohonu a množstvu praktického príslušenstva sa náš najlepší bicykel Powerfly FS nezľakne trailov, cyklotrás na bývalých železničných tratiach ani dochádzania do práce v náročnejších terénoch.- Výbava zahŕňa blatníky, zadný nosič a svetlá napájané z batérie, takže stačí nasadnúť a môžete vyraziť- Nové LED diaľkové ovládanie pre systém Smart a cyklopočítač Kiox sa dokáže spárovať s aplikáciou eBike Flow a umožňuje sledovať vaše aktivity, používať navigáciu a pripájať zariadenia cez Bluetooth- Široké kolesá Line Comp 30 poskytujú plášťom lepšiu oporu a tým lepšiu trakciu a ovládateľnosť- Systém vymeniteľnej integrovanej batérie Trek RIB vyzerá skvele a ľahko sa používa: Udržuje batériu plne ukrytú a chránenú v ráme, umožňuje jednoduché vybratie batérie bez použitia náradia a montáž držiaka na fľašu s vodou a to aj ne e-bicykloch.- Rám veľkosti S má zakrivenú hornú trubku rámu, aby neprekážala nižším jazdcom. Vďaka systému Smart Wheel Sizing dostanete k vášmu bicyklu najrýchlejšie kolesá, ktoré sa do rámu zmestia – 29-palcové k väčším rámom a 27,5-palcové k menšímVymeniteľná integrovaná batériaRIB je jednodielna batéria s krytom, so zabudovanou rukoväťou, ktorú možno ľahko vybrať a znovu nasadiť do rámu bez použitia náradia a námahy.Je to najpohodlnejší spôsob, ako vybrať batériu na účely prepravy, zabezpečenia alebo jednoduchšieho nabíjania.

Motor Bosch Performance Line CXMotor Bosch Performance Line CX stanovuje štandard pre výkon horského elektrobicykla s krútiacim momentom až do 85 Nm a inteligentný režim horského elektrobicykla s funkciou Extended Boost, ktorá automaticky upravuje množstvo asistencií podľa terénu.Diaľkový ovládač LED BoschDiaľkové ovládanie LED inteligentného systému Bosch umožňuje jednoducho meniť režimy asistencie, aktivovať režim chôdze alebo zapnúť voliteľné svetlá.Jasné LED diódy sú dobre viditeľné pri akomkoľvek svetle a na prvý pohľad zobrazujú úroveň nabitia batérie a režim asistencie.

Displej Bosch Kiox 300Bosch Kiox 300 je pevný, kompaktný a ľahko čitateľný, s plnofarebným displejom.Uchovávajte údaje o jazde priamo tam, kde ich vidíte, vrátane výkonu jazdca, výkonu motora, rýchlosti, zostávajúceho dojazdu a ďalších údajov.Vybavenie pripravené na dobrodružstvoHorský elektrobicykel Powerfly Equipped vám poskytuje maximálnu funkčnosť vďaka vopred nainštalovanému vybaveniu. Získate stojan, predné a zadné svetlá plus blatníky a zadný nosič vyrobený na mieru pre dokonalú integráciu.Aplikácia Bosch eBike FlowNová aplikácia eBike Flow premení vašu jazdu na jedinečný zážitok. Môžete si pomocou nej prispôsobiť asistenčné fungovanie vášho motora, sledovať štatistiky jázd a integrovať svoje údaje s aplikáciami ako je Strava a Apple Health. Okrem toho obsahuje šikovné funkcie ako navigácia a servisné pripomienky.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu