1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Powerfly
  5. Powerfly Sport 4 Equipped Gen 4

Powerfly Sport 4 Equipped Gen 4

Katalógové číslo: 5279000

Powerfly Sport 4 EQ XS 27.5 Matte Black/Gloss Red

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 699

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Powerfly 4 Equipped je náš najdostupnejší horský elektrobicykel vybavený všetkým potrebným pre drsné denné dochádzanie a trailové dobrodružstvá. Vybavili sme ho odolnými dielami, výkonným motorom Bosch a praktickou vyberateľnou batériou (RIB). Naviac je osadený doplnkami pre dochádzanie ako sú blatníky, zadný nosič a predné aj zadné svetlo napájané z batérie.Hľadáte horský elektrobicykel, ktorý zvládne drsné dochádzanie ako aj jazdy na traili. Chcete veľa možností, kvality a užívateľsky prívetivých funkcií za prijateľnú cenu, ako napríklad vlastné ladenie a zaznamenávanie aktivít novým inteligentným systémom.Odolný hliníkový rám s elegantne zabudovanou a chránenou veľkokapacitnou 500 Wh baterkou, motor Bosch Performance CX (250 W, 85 Nm) s prípomocou až do 25 km/h, ovládač Bosch Purion, pohon Shimano 1×10 a uzamykateľná odpružená vidlica SR Suntour. V základnej výbave s blatníkmi, zadným nosičom a predným aj zadný, svetlom napájaným z batérie.Dostupný, všestranný, schopný. Je to skvelý horský elektrobicykel pre dochádzanie, jazdenie po traili a náročné cykloturistiky. Vybavený špičkovým motorom Bosch, batériou so systémom RIB a kontrolerom, ktoré sú rovnako schopné ako jednoducho sa ovládajú.- Nový inteligentný systém Bosch vám poskytne rovnaký výkon a citlivosť vďaka novému diaľkovému ovládaniu LED s pripojením Bluetooth a aplikáciou eBike Flow, ktorá vám umožní ešte viac kontroly a prispôsobenia na dosah.- Väčšia batéria znamená, že sa môžete medzi nabíjaním vybrať na dlhšie dobrodružstvá- Ovládanie Purion má funkciu asistent chôdze a inteligentný režim horského e-bicykla, ktorý automaticky dodáva ten správny pohon podľa terénu- V základnej výbave sú svetlá, blatníky a zadný nosič takže je pripravený vyraziť.- Rám veľkosti S má prahnutú hornú trubku, ktorá uľahčuje státie nad bicyklom. Koncept Smart Wheel Sizing znamená, že získate tie najrýchlejšie kolesá vhodné pre vašu výšku – 29-palcové kolesá na väčších rámoch, 27,5-palcové kolesá na menších rámoch.Vymeniteľná integrovaná batériaRIB je jednodielna batéria s krytom, so zabudovanou rukoväťou, ktorú možno ľahko vybrať a znovu nasadiť do rámu bez použitia náradia a námahy.Je to najpohodlnejší spôsob, ako vybrať batériu na účely prepravy, zabezpečenia alebo jednoduchšieho nabíjania.

Motor Bosch Performance Line CXMotor Bosch Performance Line CX stanovuje štandard pre výkon horského elektrobicykla s krútiacim momentom až do 85 Nm a inteligentný režim horského elektrobicykla s funkciou Extended Boost, ktorá automaticky upravuje množstvo asistencií podľa terénu.Diaľkový ovládač LED BoschDiaľkové ovládanie LED inteligentného systému Bosch umožňuje jednoducho meniť režimy asistencie, aktivovať režim chôdze alebo zapnúť voliteľné svetlá.Jasné LED diódy sú dobre viditeľné pri akomkoľvek svetle a na prvý pohľad zobrazujú úroveň nabitia batérie a režim asistencie.

Displej Bosch Intuvia 100Na displeji inteligentného systému Bosch Intuvia 100 vidíte údaje o jazde rovno pred sebou vďaka veľkoformátovému displeju s vysokým kontrastom, ktorý je ľahko čitateľný za každého počasia.Získate ochranu proti krádeži eBike Lock a čo je najlepšie, je úplne bezdrôtový a pripája sa k diaľkovému ovládaniu cez Bluetooth.Vybavenie pripravené na dobrodružstvoHorský elektrobicykel Powerfly Equipped vám poskytuje maximálnu funkčnosť vďaka vopred nainštalovanému vybaveniu. Získate stojan, predné a zadné svetlá plus blatníky a zadný nosič vyrobený na mieru pre dokonalú integráciu.Aplikácia Bosch eBike FlowNová aplikácia eBike Flow premení vašu jazdu na jedinečný zážitok. Môžete si pomocou nej prispôsobiť asistenčné fungovanie vášho motora, sledovať štatistiky jázd a integrovať svoje údaje s aplikáciami ako je Strava a Apple Health. Okrem toho obsahuje šikovné funkcie ako navigácia a servisné pripomienky.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu