1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Rail (150 mm)
  5. Rail 9.8 GX AXS Gen 3

Rail 9.8 GX AXS Gen 3

Katalógové číslo: 5265822

Rail 9.8 GX AXS EU L Dark Prismatic/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
9 699

Sklad: na vyžiadanie

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Model Rail 9.8 GX AXS je karbónový horský elektrobicykel, ktorý jazdí ostro ako naše najdivokejšie trailové kusy a potom vás ľahko vyvezie naspäť do kopca. Všetko, vrátane rámu, je tu vylepšené na maximálnu zábavu pri tých najdrsnejších jazdách. Najnovšie technológie Bosch s novým inteligentným systémom Performance Line CX, a 750Wh batériou s dlhším dojazdom a skvelé funkcie, ktoré vás posunú na vyššiu úroveň, ako je sledovanie aktivity, navigácia a pripojenie Bluetooth. Rail 9.8 GX AXS is a long-travel carbon e-MTB that rips like our beefiest trail rigs and poHľadáte karbónový horský elektrobicykel na dlhé cesty, s bezdrôtovým elektronickým radením a silnou batériou. Chcete stabilitu dlhšieho dosahu, mäkký pocit špičkového odpruženia a zároveň chcete tú najnovšiu technológiu pre elektrobicykle s novým inteligentným systémom Bosch.Vylepšený karbónový rám OCLV Mountain s dlhším dosahom a nadrozmernou hlavovou rúrkou a sedlovou rúrkou pre maximálnu pevnosť. Batéria 750 Wh s extra dlhým dojazdom, super citlivá vidlica RockShox ZEB Select+ a tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft. Získate bezdrôtové elektronické radenie SRAM GX AXS a najnovší inteligentný systém Bosch Performance Line CX, vrátane nového diaľkového ovládania Bluetooth® LED na ľahké spojenie, navigáciu a sledovanie aktivity “všetko v jednom” cez aplikáciu eBike Flow.Tento bicykel je prešpikovaný inováciami, vďaka ktorým je skutočným trhákom – najmä kvôli hnaciemu ústrojenstvu AXS. Vďaka výkonnému motoru Bosch, 750Wh batérii a súčiastkam, ktoré dokážu držať krok s divokou jazdou, je stvorený na zdolávanie prudkých zjazdov a následný návrat späť na kopec.- Nový systém Bosch Smart je výkonný a citlivý zároveň. Vďaka novému LED diaľkovému ovládaču pre systém Smart s Bluetooth pripojením a aplikácii eBike Flow budete mať všetky možnosti ovládania a prispôsobenia vždy poruke- Plnofarebný displej Kiox zobrazuje informácie o jazde, môžete k nemu pripojiť svoje zariadenia cez Bluetooth® a má zabudovanú funkciu ochrany proti krádeži.- Technológia RE:aktiv spolu s Thru Shaft funguje rýchlejšie ako bežný tlmič, takže lepšie sleduje terén a vy máte všetko pod kontrolou.- Nový rám je mimoriadne pevný, so sedlovou trubkou o rozmere 34,9 mm, aby sa na ňu zmestili robustnejšie sedlovky, a nadrozmernou hlavovou trubkou, ktorá spolupracuje so statnými vidlicami optimalizovanými pre horské e-bicykle pre menšie prehnutie a p- Systém vymeniteľnej integrovanej batérie (RIB) značky Trek vyzerá skvele a ľahko sa používa: Udržuje batériu plne ukrytú a chránenú v ráme, umožňuje jednoduché vybratie batérie bez použitia náradia a montáž držiaka na fľašu s vodouInteligentný systém BoschNový inteligentný systém Bosch vám poskytne eMTB, ktorý je ešte lepšie prepojený ako kedykoľvek predtým. Nový diaľkový ovládač LED sa cez Bluetooth spája s novou aplikáciou Bosch eBike Flow. Na dosah ruky máte množstvo užitočných funkcií a bezdrôtové aktualizácie systému.

Aplikácia Bosch eBike FlowNová aplikácia eBike Flow premení vašu jazdu na jedinečný zážitok. Môžete si pomocou nej prispôsobiť asistenčné fungovanie vášho motora, sledovať štatistiky jázd a integrovať svoje údaje s aplikáciami ako je Strava a Apple Health. Okrem toho obsahuje šikovné funkcie ako navigácia a servisné pripomienky.

Vymeniteľná integrovaná batériaRIB je jednodielna batéria s krytom, so zabudovanou rukoväťou, ktorú možno ľahko vybrať a znovu nasadiť do rámu bez použitia náradia a námahy.Je to najpohodlnejší spôsob, ako vybrať batériu na účely prepravy, zabezpečenia alebo jednoduchšieho nabíjania.

RockShox Super Deluxe s priečnym hriadeľomÚplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft vám prináša to najlepšie tlmenie odrazov na trhu s vylepšenou vzduchovou pružinou a exkluzívnym tlmičom Thru Shaft, ktorý vám zabezpečí poriadnu priľnavosť, reguláciu odpruženia a oporu, ktorú potrebujete pri celodennej nerovnej jazde z kopca.

Aký je dojazd?Ak chcete zistiť, akú vzdialenosť môžete prejsť na horskom e-bicykli na jedno nabitie, pozrite si kalkulačku dojazdu od spoločnosti Bosch.Premenné sme automaticky vyplnili pre tento model a priemerného jazdca, ale môžete ich upraviť tak, aby ste získali čo najpresnejší odhad.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu