1. Domov
  2. Prilby
  3. Prilby pre cestné bicykle
  4. Prilba na cestný bicykel Trek Ballista Mips

Prilba na cestný bicykel Trek Ballista Mips

Katalógové číslo: 5279738

Prilba Trek Ballista Mips veľkosť S Black CE

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
299,99

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Aerodynamická prilba na cestný bicykel, ktorá je nesporne rýchla, ale zároveň prekvapivo ľahká, chladivá a pohodlná.- Najrýchlejšia a najaerodynamickejšia prilba značky Trek ušetrí veľké množstvo wattov a ušetrí rozhodujúce sekundy- Vďaka vynikajúcemu ventilačnému systému je táto aerodynamická prilba prekvapivo dobre vetraná a pohodlná- Systém Mips Air je ľahký, chladivý a navrhnutý na zvýšenie pohodlia a ochrany- Systém nastavenia s jedným lankom BOA® sa dá plne prispôsobiť z každej strany- Pogumovaná priehradka na slnečné okuliare poskytuje bezpečné a ľahko použiteľné úložisko- Skosený predný okraj zlepšuje výhľad počas jazdy pri rôznom držaní riadidiel- 5-HVIEZDIČKOVÉ bezpečnostné hodnotenie Virginia Tech- Záruka Crash Replacement Guarantee znamená, že vám poskytneme bezplatne náhradnú prilbu, ak sa prilba poškodila pri nehode počas prvého roku vlaNaša najaerodynamickejšia prilbaBallista je najaerodynamickejšia cyklistická prilba v sortimente spoločnosti Trek. Jej aerodynamická účinnosť ušetrí jazdcom 10,1 wattu výkonu (v porovnaní s prilbou Velocis v štandardnom hodinovom teste), čo pri záverečnom šprinte predstavuje výhodu viac ako jednej dĺžky bicykla.

Neuveriteľne ľahkáPrilba Ballista je mimoriadne ľahká. S hmotnosťou 275 gramov a minimalistickým nízkoprofilovým dizajnom je to naša najaerodynamickejšia a zároveň najľahšia cyklistická prilba.

Lepšie vetranie prináša lepšie výsledkyPoznatky z analýzy výpočtovej dynamiky tekutín nám umožnili optimalizovať konštrukciu vetracích otvorov a kanálikov pre efektívnejšie prúdenie vzduchu a lepšie vetranie prilby.

Ochranný systém Mips AirNižšia hmotnosť, jednoduchá integrácia, vylepšené odvádzanie potu a technológia systému Mips na minimalizovanie rotačných síl sú zárukou lepších výsledkov a lepšieho zážitku z jazdy na bicykli.

Výborne sedíAby vám cyklistická prilba Ballista sedela ako uliata, je vybavená systémom BOA® s jedným popruhom, 360° prispôsobením, s dvoma polohami nastavenia výšky popruhu a tromi polohami nastavenia ochrannej konštrukcie – vďaka tomu si ju môžete maximálne prispôsobiť.

Bezpečný úložný priestorPogumované bočné vetracie otvory prilby Ballista uľahčujú odkladanie slnečných okuliarov, keď ich práve nemáte nasadené.Výborný rozhľadCyklistická prilba B5 hviezdičiek za bezpečnosť od inštitútu Virginia TechPrilba Ballista získala od externého testovacieho inštitútu Virginia Tech hodnotenie 5 hviezdičiek v oblasti bezpečnosti, čo je objektívne, široko uznávané hodnotenie úrovne ochrany, ktorú prilba poskytuje cyklistovi.- Materialtyp: Podložky na odvádzanie vlhkosti Polykarbonát

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu