1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné a gravel
  4. Cestné bicykle
  5. Émonda
  6. Émonda SL 6

Émonda SL 6

Katalógové číslo: 5297000

Emonda SL 6 47 Crimson

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Émonda SL 6 Disc má všetky výhody ultra ľahkého karbónového cestného bicykla s aerodynamickými tvarovanými trubkami, ktoré vám pomôžu zrýchliť v stúpaniach aj na rovine. Nový bezdrôtový elektronický pohon Shimano 105 Di2 zabezpečí bleskurýchle a spoľahlivé zmeny prevodov. Na dlhých a rýchlych trasách ste ako doma. Hľadáte mimoriadne ľahký a aerodynamický bicykel so závodnými komponentmi vrátane špičkového bezdrôtového elektronického pohonu Shimano 105 Di2 a rýchlych karbónových kolies.Ľahký a aerodynamický rám a vidlica z karbónu OCLV Carbon série 500, bezdrôtový elektronický pohon Shimano 105 Di2 2×12 a karbónové kolesá Aeolus Elite 35 pripravené na bezdušové použitie. Kotúčové brzdy sú účinnejšie s presnejším dávkovaním.Áno, môžete mať naozaj všetko: mimoriadne ľahký aerodynamický rám pre vyššiu rýchlosť v akomkoľvek teréne, jedinečnú ovládateľnosť, bezdrôtový elektronický pohon a skvelé karbónové kolesá. A v neposlednom rade aj rozumnú cenu.- Bezdrôtové radenie Shimano 105 Di2 je zárukou rýchlejších, plynulejších a citlivejších zmien prevodov.- Vďaka aerodynamickému tvarovaniu trubiek je tento model Émonda pripravený na rýchlu jazdu po rovine aj v stúpaní- Tento bicykel bez problémov zvláda aj tie najnáročnejšie stúpania, najstrmšie zjazdy a najrýchlejšie šprinty- Ako každý bicykel Émonda, je ľahký a rýchly – a okrem toho je chránený našou doživotnou zárukouÚplne nový aerodynamický dizajnRýchlejšie pri výjazdoch, rýchlejšie na rovinách Dizajn aerodynamických rúrok na úplne novom modeli Émonda vám poskytujú výhodu, či už idete kdekoľvek. Model Émonda SLR je naviac vybavený elegantnou tyčou a predstavcom Aeolus RSL pre aerodynamický výkon u špičkových modelov.

Úžasné bicykle pre každéhoKaždý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ tela, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelé kolo. Úplne nový model Émonda je vybavený komponentmi špecifickými pre veľkosť, ktoré skvele padnú pretekárskym jazdcom všetkých pohlavia.Shimano 105 Di2So spoločnou platformou Di2 zdedenou po Dura-Ace a Ultegra, sofistikovanou ergonómiou, optimalizovanými kombináciami prevodov Shimano 105 a výnimočným systémom hydraulických kotúčových bŕzd predstavuje Shimano 105 Di2 R7100 novú éru cenovo dostupného 12-rýchlostného elektronického výkonu. Hnacie ústrojenstvo si môžete nastaviť presne podľa svojich predstáv prostredníctvom užívateľsky prívetivej aplikácie Shimano E-Tube.

Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame nášľapné pedále na cestný bicykel pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu