1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné a gravel
  4. Cestné bicykle
  5. Émonda
  6. Émonda SL 6

Émonda SL 6

Katalógové číslo: 5277000

Emonda SL 6 50 Dnister Black/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Bicykel Émonda SL 6 Disc ponúka všetky výhody úžasne ľahkého cestného bicykla s aerodynamicky tvarovanými trubkami, vďaka ktorým budete pri stúpaniach aj na rovinkách oveľa rýchlejší. Nové bezdrôtové elektronické radenie Shimano 105 Di2 zabezpečí bleskurýchle a spoľahlivé zmeny prevodov.Na dlhých a rýchlych trasách ste ako doma. Hľadáte mimoriadne ľahký a aerodynamický bicykel so závodnými komponentmi vrátane špičkového bezdrôtového elektronického radenia Shimano 105 Di2.Ľahký a aerodynamický rám a vidlica z karbónu OCLV radu 500, bezdrôtové elektronické radenie Shimano 105 Di2 2×12 a kolesá Bontrager Paradigm Comp. Kotúčové brzdy sú účinnejšie s presnejším dávkovaním.Áno, môžete mať naozaj všetko: mimoriadne ľahký aerodynamický rám, rýchly v akomkoľvek teréne, jedinečnú ovládateľnosť a bezdrôtové radenie – navyše za rozumnú cenu.- Bezdrôtové radenie Shimano 105 Di2 je zárukou rýchlejších, plynulejších a citlivejších zmien prevodov.- Vďaka aerodynamickému tvarovaniu trubiek je táto platforma Émonda SL najrýchlejšia v histórii – na rovine aj v kopcoch- Tento bicykel bez problémov zvláda aj tie najnáročnejšie stúpania, najstrmšie zjazdy a najrýchlejšie šprinty- Hydraulické kotúčové brzdy poskytujú brzdnú silu a kontrolu za každého počasia a na každej cesteÚplne nový aerodynamický dizajnRýchlejšie pri výjazdoch, rýchlejšie na rovinách Dizajn aerodynamických rúrok na úplne novom modeli Émonda vám poskytujú výhodu, či už idete kdekoľvek. Model Émonda SLR je naviac vybavený elegantnou tyčou a predstavcom Aeolus RSL pre aerodynamický výkon u špičkových modelov.

Úžasné bicykle pre každéhoKaždý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ tela, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelé kolo. Úplne nový model Émonda je vybavený komponentmi špecifickými pre veľkosť, ktoré skvele padnú pretekárskym jazdcom všetkých pohlavia.Shimano 105 Di2So spoločnou platformou Di2 zdedenou po Dura-Ace a Ultegra, sofistikovanou ergonómiou, optimalizovanými kombináciami prevodov Shimano 105 a výnimočným systémom hydraulických kotúčových bŕzd predstavuje Shimano 105 Di2 R7100 novú éru cenovo dostupného 12-rýchlostného elektronického výkonu. Hnacie ústrojenstvo si môžete nastaviť presne podľa svojich predstáv prostredníctvom užívateľsky prívetivej aplikácie Shimano E-Tube.

Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame nášľapné pedále na cestný bicykel pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu