1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné a gravel
  4. Cestné bicykle
  5. Émonda
  6. Émonda SLR 6

Émonda SLR 6

Katalógové číslo: 5281000

Emonda SLR 6 47 Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
6 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Émonda SLR 6 je ultraľahký, aerodynamický karbónový cestný bicykel, ktorý je navrhnutý a vyrobený tak, aby bol najrýchlejším bicyklom na stúpanie, aký sme kedy vyrobili. Získate legendárnu kvalitu jazdy našej najľahšej platformy plus vyššiu rýchlosť vďaka aerodynamickým rúrkam vyrobeným z nášho najľahšieho zloženia OCLV vôbec. Taktiež získate precízne radenie bezdrôtovej elektronickej sady Shimano 105 Di2.Máte radi keď môžete vyletieť do kopca, vytvoriť si sólo náskok a vyhrať každý šprint. Chcete náš najľahší a najrýchlejší cestný bicykel s výkonnostnou výhodou novej bezdrôtovej sady pohonu Shimano 105 Di2.Ultraľahký a aerodynamický karbónový rám OCLV rady 800 s hmotnosťou pod 700 gramov, plne karbónová vidlica, bezdrôtový elektronický pohon 2×12 Shimano 105 Di2, ľahké kolesá pripravené na bezdušové použitie Bontrager Aeolus Pro 37 OCLV Carbon, integrované aerodynamické riadidlá/predstavec Aeolus RSL OCLV Carbon a výkonné hydraulické kotúčové brzdy.Tento bicykel vyletí do každého stúpania. Je aerodynamický pre vyššiu neobmedzenú rýchlosť, ale neobetuje úžasnú kvalitu nenáročnej jazdy, ktorou je model Émonda známy. Taktiež má bezdrôtový elektronický pohon 105 Di2 pre presné radenie.- Najrýchlejší bicykel na stúpanie od spoločnosti Trek je aerodynamický, váži menej ako 700 g a jazda na ňom je ako sen- Bezdrôtové radenie Shimano 105 Di2 je zárukou rýchlejších, plynulejších a citlivejších zmien prevodov.- OCLV Carbon rady 800 je najľahší laminát, aký sme kedy vyrobili.- Vďaka aerodynamickému tvarovaniu trubiek je táto platforma Émonda SL najrýchlejšia v histórii – na rovine aj v kopcoch.- Kolesá Aeolus Pro 37 sú určené na stúpanie a boli vyvinuté spolu s modelom ÉmondaÚplne nový aerodynamický dizajnRýchlejšie pri výjazdoch, rýchlejšie na rovinách Dizajn aerodynamických rúrok na úplne novom modeli Émonda vám poskytujú výhodu, či už idete kdekoľvek. Model Émonda SLR je naviac vybavený elegantnou tyčou a predstavcom Aeolus RSL pre aerodynamický výkon u špičkových modelov.

Najľahší karbón vôbecVýroba aerodynamických tvarov vyžaduje viac materiálu, ale odmietli sme robiť kompromisy ohľadom hmotnosti – preto sme pre model Émonda SLR vyvinuli úplne nový OCLV Carbon 800 Series.

Úžasné bicykle pre každéhoKaždý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ tela, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelé kolo. Úplne nový model Émonda je vybavený komponentmi špecifickými pre veľkosť, ktoré skvele padnú pretekárskym jazdcom všetkých pohlavia.Shimano 105 Di2So spoločnou platformou Di2 zdedenou po Dura-Ace a Ultegra, sofistikovanou ergonómiou, optimalizovanými kombináciami prevodov Shimano 105 a výnimočným systémom hydraulických kotúčových bŕzd predstavuje Shimano 105 Di2 R7100 novú éru cenovo dostupného 12-rýchlostného elektronického výkonu. Hnacie ústrojenstvo si môžete nastaviť presne podľa svojich predstáv prostredníctvom užívateľsky prívetivej aplikácie Shimano E-Tube.

Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame nášľapné pedále na cestný bicykel pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu