1. Domov
  2. Bicykle
  3. Fitness a mestské bicykle
  4. FX
  5. FX Sport 6

FX Sport 6

Katalógové číslo: 5268000

FX Sport 6 Carbon XS Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
2 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

FX Sport 6 je najľahší a najrýchlejší fitnes bicykel v ponuke. Má všetky výkonnostné vlastnosti špičkového cestného bicykla s pridanou výhodou plochých riadidiel pre väčšie pohodlie a kontrolu. Vďaka ľahkému karbónovému rámu OCLV Carbon série 400, vysokokvalitnému hnaciemu ústrojenstvu Shimano a karbónovým kolesám Bontrager je to najlepšia voľbu pre serióznych fitnes jazdcov s vážnymi cieľmi.Hľadáte ten najrýchlejší fitness bicykel, aký je na trhu – taký, ktorý sa vyrovná akémukoľvek cestnému bicyklu. Chcete držať tempo s rýchlejšími skupinovými jazdami, najazdiť viac kilometrov, dosiahnuť nové osobné rekordy na Strave a nechať za sebou skupinu cestných cyklistov, keď šprintujete k cieľovej čiare.Ľahký karbónový rám a vidlica z OCLV Carbon série 400, pohon Shimano GRX/SLX so širokým rozsahom prevodov, hydraulické kotúčové brzdy, skryté držiaky na blatníky, ľahká súprava karbónových kolies Bontrager Aeolus Elite 35 s kvalitnými gravelmi pneumatikami Bontrager GR1 Team Issue pripravené na bezdušové použitie, riadidlá pohlcujúce vibrácie s ergonomickými gripmi.Najrýchlejší fitnes bicykel. Bodka. Ľahký karbónový rám a vidlica OCLV Carbon, vysoko výkonný pohon 1x, ľahké a citlivé karbónové kolesá robia z modelu FX Sport 6 ideálny stroj pre každého, kto chce jazdiť neuveriteľne rýchlo a prekonávať kondičné míľniky.- Fitnes bicykel, ktorý je rovnako rýchly a výkonný ako pretekárske bicykle v našej cestnej ponuke- Hnacie ústrojenstvo 1x poskytuje široký rozsah prevodov s jednoduchosťou jedinej radiacej páčky- Káble sú vedené vnútorne, čo ich chráni pred poveternostnými vplyvmi a prispieva k elegantnému vzhľadu bicykla- Ľahko si ho doplníte o blatníky, svetlá a ešte viac!Prispôsobte si ho pre sebaPrispôsobte si bicykel blatníkmi, nosičmi, košíkmi na fľaše a ďalšími prvkami, aby bol ako stvorený pre vás.

hnacie ústrojenstvo 1xHnacie ústrojenstvo 1x znamená viac všestrannosti, jednoduchšie radenie a menej vecí, ktoré sa môžu pokaziť. Stále máte k dispozícii široký rozsah prevodových stupňov, ale s ľahším a intuitívnejším radením. Všetko, čo potrebujete, a nič navyše.Geometria presne akurátÚplne nový model FX Sport má o niečo menší dosah a o niečo väčší zdvih ako predchádzajúce modely, aby bola jazdná poloha pohodlnejšia, ale zároveň aktívna a rýchla.Séria 400 OCLVMimoriadne vysoký výkon na dojazd.Rozsah plošnej hmotnosti a modulová zmes OCLV série 400 poskytuje vzrušujúci pocit zrýchlenia a istého ovládania.

Shimano GRXShimano GRX bola od základu navrhnutá pre dobrodružstvo na štrku. Vďaka ergonómii špecifickej pre štrk, optimalizovaným možnostiam radenia, vysokej miery spoľahlivosti a tichému, stabilnému hnaciemu ústrojenstvu sa GRX odlišuje od zvyšku sveta komponentov.Vylepšite si pedále a ešte viac si zamilujte svoj bicykeOs pedais são dois dos cinco pontos de contacto entre ti e a tua bicicleta, e embora esta bicicleta inclua um par, atualizares os pedais aumenta o controlo e a aderência e vai melhorar bastante as tuas voltas. Consulta o guia de pedais para encontrares os melhores pedais para o teu estilo de pedalar. Recomendamos os pedais de plataforma pela versatilidade e simplicidade.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu