1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Procaliber
  6. Procaliber 9.6

Procaliber 9.6

Katalógové číslo: 5260000

Procaliber 9.6 ML 29 Blue Carbon Smoke

Dostupnosť:
Na sklade
2 4992 749

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Procaliber 9.6 je terénny hardtail pripravený na preteky. Jeho rýchly karbónový rám sa môže pochváliť systémom IsoSpeed na vyhladenie terénu, rýchlo sa odvaľujúcimi 29-kolesami a odpruženou vidlicou RockShox Recon Gold RL, ktorá vám umožní rýchlo a hladko prekonávať korene a skaly počas najnáročnejších jázd na horskom bicykli.Nie ste len príležitostný jazdec na singletracku. Najazdíte dlhé kilometre na trati, prídete na preteky a chcete rýchlosť, účinnosť a nízku hmotnosť karbónového terénneho bicykla s technológiou IsoSpeed.Ľahký a tuhý karbónový rám s jedinečnou výhodou nášho systému IsoSpeed na vyhladenie terénu, 100 mm vidlica RockShox Recon Gold RL s pružením DebonAir a diaľkovým uzamykaním, ľahšie širokopásmové hnacie ústrojenstvo Shimano SLX a bezdušové 29″ kolesá Bontrager Kovee Comp 23.Tento bicykel môže konkurovať tým najlepším hardtailom. Získate systém IsoSpeed, ktorý zabraňuje únave, a vylepšené komponenty, ktoré šetria hmotnosť a zlepšujú ovládateľnosť. Ak chcete otriasť miestnou pretekárskou scénou a najazdiť úctyhodné kilometre, Procaliber 9.6 je skvelou voľbou.- Vylepšená vidlica poskytuje diaľkové uzamykanie a mäkšie pruženie, vďaka ktorému máte väčšiu kontrolu nad nerovnosťami.- Vďaka systému IsoSpeed a karbónovému rámu je jazda na ňom plynulejšia ako na akomkoľvek inom hardtaile, takže vaše telo sa neotĺka pri nerovnostiach- Pevná XC súprava obstojí na pretekárskej trati, ale vydrží aj pri každodenných tréningových jazdách- Získate dolnú rámovú trubku Straight Shot pre mimoriadne tuhé a citlivé ovládanie so zachovaním nízkej hmotnosti a hlavové zloženie Knock Block, ktoré chráni pred pretáčaním riadidiel a koruniek vidlice- Diaľkové uzamykanie umožňuje uzamknúť vidlicu bez toho, aby ste museli zložiť ruky z riadidielHladký IsoSpeedSystém IsoSpeed odstraňuje nárazy tela pri drobných nerovnostiach a chvenie na trati, takže si dlhšie zachováte energiu bez toho, aby ste sa vzdali efektivity pedálovania.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Dolná trubka Straight ShotDolná rámová trubka Straight Shot poskytuje mimoriadne tuhý rám bez navýšenia hmotnosti, takže môžete držať líniu v drsnom teréne a stále vyletieť do ďalšieho stúpania.Knock BlockKnock Block vám chráni rám, keď sa niečo pokazí.Zabraňuje tomu, aby sa riadidlá pri náraze úplne otočili, takže sa vám nevytrhnú hadičky a ovládacie prvky nenarazia do hornej trubky.

Shimano XTShimano XT je originálna sada pre horské bicykle, ktorej dôverujú generácie horských cyklistov po celom svete. Bez ohľadu na trail alebo kde jazdíte, XT je dnes vaše riešenie pre horskú cyklistiku. Spoľahlivé radenie. Prvotriedne brzdenie. Intuitívna údržba. XT je vysokovýkonný pracant, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu