1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Downhill/dirt
  5. Session
  6. Súprava rámu Session C 29

Súprava rámu Session C 29

Katalógové číslo: 592293

Session C 29 F/S XL Viper Red

Dostupnosť:
Na sklade
4 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Zatiaľ čo sa zvyšok konkurencie ešte iba pohrával s prototypmi 29˝ zjazdových bicyklov pre profesionálnych pretekárov na horských bicykloch, my sme už ľuďom predstavili hotový stroj vo forme nášho prvého sériovo vyrábaného 29-palcového zjazdového bicykla. Súprava rámu Session C 29 v sebe spája rýchlosť a výkon 29-palcových kolies s našou osvedčenou technológiou rámu na zjazdovú cyklistiku. Je dlhý, stabilný a agresívny, s geometriou presne vyladenou na najrýchlejšie zjazdy.Potrebujete rýchlosť. Neviete bez nej žiť. Snívate o nej. A keď ste na kopci v horách, nikdy si ju nenecháte ujsť. Chce to rýchle 29˝ kolesá, karbónový rám a najmodernejšie zjazdové technológie.Session 29 je vyrobený z ultra ľahkého a ultra odolného karbónu pre horské bicykle OCLV Mountain Carbon, má zadný zdvih až 190 mm vďaka tlmiču RockShox Super Deluxe Ultimate DH, chrániče Carbon Armor a integrovanú ochranu rámu, ako sú zabudované nárazníky pro vidlicu s dvojitou korunkou. Okrem toho je vybavený technológiami umožňujúcimi presné vyladenie geometrie rámu ako Mino Link a manžety hlavového zloženia s pevným uhlom.Toto je najrýchlejší zjazdový bicykel v našom sortimente. Tento z karbónu vyrobený bicykel je optimalizovaný pre 29-palcové kolesá a hravo zdolá aj drsný terén a preletí cieľovou páskou s dostatočným náskokom pred konkurenciou.- Do tohto bicykla sme investovali mnoho energie aj času vrátane takmer desať rokov trvajúceho výskumu a vývoja, na ktorom sa podieľali inžinieri a konštruktéri odhodlaní prekonať hranice tradičných schopností a rýchlosti zjazdových horských bicyklov – a presne to sa im aj podarilo.- Session 29 prináša revolúciu v zjazdovej cyklistike a umiestňuje sa na popredných priečkach okruhu svetového pohára v kategórii 29-palcových zjazdových bicyklov- Mino Link a misky hlavového zloženia s pevným uhlom vám umožňujú prispôsobiť geometriu presne tak, ako chceteSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Vyzerá to ako majstrovstvá svetaReece Wilson z tímu Trek Factory Racing si tento rok prerazil cestu k dúhovému dresu na pretekoch Session, pričom podstúpil všetky správne riziká na tenkom ľade a vytesal svoje meno do historických kníh Downhillu naozaj odvážnou jazdou.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu