1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Enduro
  5. Slash
  6. Slash 8 Gen 5

Slash 8 Gen 5

Katalógové číslo: 5274000

Slash 8 GX ML 29 Pennyflake

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Slash 8 je enduro bicykel s rýchlymi 29-palcovými kolesami, citlivým odpružením RockShox a 12-rýchlostným radením SRAM GX Eagle. Hliníkový rám s novou technológiou a odolnými zliatinovými kolesami posúva tento bicykel do kategórie ideálnych všestranných bicyklov.Chcete veľký bicykel s veľkými kolesami, ktoré dobre zvládajú veľké prekážky a veľké skoky. Možno sa zúčastníte pár enduro pretekov, väčšinu času sa však chcete venovať náročným zjazdom, ktoré chcete zdolávať rýchlejšie ako ostatní.Rám z hliníka predurčený na drsnú jazdu so závitovým stredovým zložením, dva kryty dolnej rámovej rúrky, ochrana vidlice Knock Block 2.0, tlmič RockShox Deluxe Select+ so zdvihom 160 mm na dlhé zjazdy a vidlica RockShox ZEB Select so zdvihom 170 mm. K tomu pridajte hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle s extrémne ľahkým 52-zubovým prevodom, 4-piestové brzdy Code R a bezdušové kolesá Line Comp 30.Bicykel Slash 8 ponúka vysoký enduro výkon vďaka inteligentnému výberu cenovo dostupných dielov. Vďaka hliníkovému rámu, robustnému odpruženiu a hnaciemu ústrojenstvu SRAM Eagle 1×12 máte k dispozícii bicykel, ktorý hravo zvládne pretekárske dráhy aj náročné jazdy v teréne.- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Rovnako dobre sa cíti medzi páskami na trati aj v náročnom nepreskúmanom teréne. Slash je síce pretekársky bicykel, ale je s ním neskutočná zábava aj na drsných trailoch.- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčania- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.Zadný náboj Rapid Drive 54Vďaka 54 bodom záberu poskytuje Rapid Drive takmer okamžitú akceleráciu namiesto ťažkopádneho oneskorenia pri zošliapnutí pedálov.Získate plynulý, okamžitý výkon, ktorý vám umožní vyraziť do zákrut a prekonať nerovnosti.A tento dodatočný záber pedálov zvyšuje kontrolu, ktorá môže mať pri zdolávaní náročných stúpaní zásadný význam.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Siahnite po plochých pedáloch pre jednoduchú všestrannosť alebo si vyberte nášľapné MTB pedále, ak túžite po lepšej ovládateľnosti a účinnosti.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu