1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Enduro
  5. Slash
  6. Slash 9.8 GX AXS Gen 5

Slash 9.8 GX AXS Gen 5

Katalógové číslo: 5262000

Slash 9.8 GX AXS M 29 Lithium Grey

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
7 899

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Na karbónovom enduro bicykli Slash 9.8 zvládnete veľké terénne nerovnosti aj rezanie zákrut. Pri zjazdoch si uvedomíte, že tak rýchlo ste ešte v živote nešli. Vďaka ultra tuhému a ultra odolnému karbónovému rámu, pokročilej technológii odpruženia a bleskurýchlemu bezdrôtovému elektronickému radeniu SRAM GX Eagle AXS je tento 29-kový bicykel s dlhým zdvihom dôstojný spoločník pre každého oddaného jazdca a pódium v enduro.Chcete zvládnuť náročné dni na náročných kopcoch, či už ide o enduro preteky alebo úžasné dobrodružstvo. Chcete nízku hmotnosť a tlmené vibrácie karbónového rámu, vyladený výkon odpruženia a presné radenie hnacieho ústrojenstva GX Eagle AXS.Kompletný rám OCLV Mountain Carbon s 160 mm zdvihom, RockShox Super Deluxe Ultimate s aktualizovaným tlmičom Thru Shaft, k tomu vidlica RockShox ZEB s mimoriadne mohutnými 38 mm stĺpikmi. Hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle s kazetou 10-52 a karbónové kolesá Bontrager Line Elite 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive na okamžité zrýchlenie, keď to najviac potrebujete.Tomu hovoríme kráľ horských bicyklov. Získate špičkovú technológiu odpruženia, skvelé karbónové kolesá a úžasné bezkáblové radenie hnacieho ústrojenstva SRAM AXS.- Robustnejšie 38 mm stĺpiky vidlice RockShox ZEB pomáhajú držať stopu v drsnom teréne a vylepšený tlmič si môžete prispôsobiť podľa seba.- Hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle AXS je inteligentné, plynulé a úplne bezdrôtové- Pridali sme druhý chránič dolnej rúrky, aby sme lepšie chránili váš rám pred poškodením počas prepravy- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.- Veľký vnútorný úložný priestor vám umožní uložiť náradie a vybavenieVnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Tlmič RockShox Super Deluxe Thru ShaftÚplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft vám prináša to najlepšie tlmenie odrazov na trhu s vylepšenou vzduchovou pružinou a exkluzívnym tlmičom Thru Shaft, ktorý vám zabezpečí poriadnu priľnavosť, reguláciu odpruženia a oporu, ktorú potrebujete pri celodennej nerovnej jazde z kopca.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu