1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Hardtail
  5. Procaliber
  6. Procaliber 9.7

Procaliber 9.7

Katalógové číslo: 5260000

Procaliber 9.7 L 29 Crystal White/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
2 639,202 969,10

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Procaliber 9.7 je terénny hardtail, ktorý je stavaný na bleskovú rýchlosť v každom XC preteku. Systém IsoSpeed na karbónovom ráme vám pomôže udržať si dlhšie silu a ľahšie diely vás odľahčia pri stúpani a zrýchlia na rovinkách.Ste už trailový veterán a pravidelný účastník miestnych XC pretekov. Chcete vylepšené diely, ktoré vás zrýchlia, napríklad ľahšie karbónové kolesá a hnacie ústrojenstvo so širším rozsahom, ktorý šetrí vaše nohy v najstrmších stúpaniach.Ľahký a tuhý karbónový rám so systémom IsoSpeed na vyhladenie terénu, ľahšia vidlica RockShox Reba RL s pružinou Solo Air, tlmičom Motion Control a diaľkovým uzamykaním, hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle s mimoriadne širokým rozsahom, rýchle 29″ karbónové kolesá Bontrager Kovee Elite 23 a karbónová sedlovka.Úžasný bicykel pre serióznych pretekárov. Vylepšená vidlica a karbónové kolesá prinášajú veľkú úsporu hmotnosti pre rýchlejšiu jazdu.- Karbónový rám, karbónové kolesá a karbónová sedlovka sú určené pre ľahkú a výkonnú jazdu- Vďaka tlmiacemu systému IsoSpeed jazdí hladšie ako ktorýkoľvek iný hardtail bicykel, takže vibrácie a nárazy neunavia vaše telo- Získate dolnú rámovú trubku Straight Shot pre mimoriadne tuhé a citlivé ovládanie so zachovaním nízkej hmotnosti a hlavové zloženie Knock Block, ktoré chráni pred pretáčaním riadidiel a koruniek vidlice- Karbónové ráfiky znižujú valivú hmotnosť, takže môžete ísť rýchlejšie s menšou námahou- Nové hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle poskytuje mimoriadne nízky prevod v stúpaní, ktorý dlhodobo šetrí energiuHladký IsoSpeedSystém IsoSpeed odstraňuje nárazy tela pri drobných nerovnostiach a chvenie na trati, takže si dlhšie zachováte energiu bez toho, aby ste sa vzdali efektivity pedálovania.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Dolná trubka Straight ShotDolná rámová trubka Straight Shot poskytuje mimoriadne tuhý rám bez navýšenia hmotnosti, takže môžete držať líniu v drsnom teréne a stále vyletieť do ďalšieho stúpania.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Chcete pedále stvorené pre preteky? Odporúčame nášľapné MTB pedále pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu