1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 8

Top Fuel 8

Katalógové číslo: 5275081

Top Fuel 8 XT XXL Mercury

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Bicykel Top Fuel 8 v sebe spája rýchlosť cross-country bicykla s efektívnosťou a všestrannosťou celoodpružených trailových bicyklov, ktoré vám toho viac odpustia. Je rýchly, výborne reaguje a užijete si s ním nekonečnú zábavu nielen na flow trailoch, ale aj na technicky náročných zjazdoch.Hľadáte všestranný celoodpružený horský bicykel s vyváženými jazdnými vlastnosťami. Chcete presvišťať zjazdmi, vyletieť do kopca a zlepšovať svoj čas v každom ďalšom kole.Ľahký hliníkový rám s vnútorným úložným priestorom, vidlica RockShox Pike so zdvihom 130 mm a citlivou pružinou DebonAir, zadný tlmič RockShox Deluxe Ultimate RCT so zdvihom 120 mm a radenie Shimano XT. K tomu pridajte 4-piestové brzdy pre väčšiu istotu pri zjazdoch, kolesá Bontrager Line Comp 30 pripravené na bezdušové použitie vrátane tmelu z riadidiel a teleskopickú sedlovku Bontrager Line.S bicyklom Top Fuel 8 získate kvalitný zliatinový rám a vylepšené komponenty radenia, vylepšenú vidlicu aj brzdy, aby ste sa na ňom mohli neustále zlepšovať.- Jedinečné odpruženie bicykla je nielen účinné, ale zároveň pripravené na všetky výzvy- Technológia Mino Link umožňuje jednoducho a rýchlo doladiť geometriu bicykla, aj keď ste práve v teréne- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.Shimano XTShimano XT je originálna sada pre horské bicykle, ktorej dôverujú generácie horských cyklistov po celom svete. Bez ohľadu na trail alebo kde jazdíte, XT je dnes vaše riešenie pre horskú cyklistiku. Spoľahlivé radenie. Prvotriedne brzdenie. Intuitívna údržba. XT je vysokovýkonný pracant, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu