1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 9.9 XX1 AXS

Top Fuel 9.9 XX1 AXS

Katalógové číslo: 5263000

Top Fuel 9.9 XX1 AXS S Matte Raw Carbon

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
12 099

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Top Fuel 9.9 XX1 AXS zo seba dáva všetko. Tento celoodpružený karbónový horský bicykel je vyrobený s najnovšími plne bezdrôtovými komponentmi, ako je hnacie ústrojenstvo SRAM XX1 Eagle AXS a teleskopická sedlovka RockShox Reverb AXS. Je tiež vybavený špičkovým odpružením RockShox a množstvom karbónu – vrátane kolies, riadidiel a radiacich páčok.Chcete sa zabávať. Bez obmedzení. Ale vy to myslíte vážne aj s rýchlosťou a chcete bicykel, ktorý je vybavený podľa toho. Hľadáte rýchleho zjazdového drviča, ktorý je rýchly na rovinách, zvládne aj náročný terén a má najnovšie plne bezdrôtové elektronické komponenty.Celokarbónový rám, mimoriadne odpružená 120 mm vidlica RockShox SID Ultimate s tlmičom Charger Race Day, ktorý vám poskytne viac možností nastavenia. 120 mm zadného zdvihu s tlmičom SID Luxe a plne bezdrôtové hnacie ústrojenstvo SRAM XX1 Eagle AXS. K tomu široké karbónové kolesá Bontrager Line Pro 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive pre okamžitý záber, bezdrôtová teleskopická sedlovka RockShox Reverb AXS a brzdy SRAM Level Ultimate s karbónovými páčkami.Najlepší z najlepších. Získate maximálnu rýchlu zábavu v teréne, akú viete zvládnuť, so všetkými najnovšími a najlepšími technológiami odpruženia a bezdrôtového hnacieho ústrojenstva.- Radenie SRAM XX1 Eagle AXS je inteligentné, plynulé a úplne bezdrôtové- Integrované riadidlá s predstavcom OCLV Carbon RSL sú ultraľahké, mimoriadne pohodlné a vyzerajú úžasne- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Širšie kolesá Line Pro 30 poskytujú lepšiu podporu plášťov, takže môžete používať nižší tlak a získať väčšiu trakciu- Upravte si ho presne podľa seba: je plne prispôsobiteľný prostredníctvom programu Project OneSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu