1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 9.9 XX1 AXS

Fuel EXe 9.9 XX1 AXS

Katalógové číslo: 5273000

FUEL EXe 9.9 XX1 AXS EU M Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
10 198,60

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 9.9 XX1 AXS prináša vyššiu kategóriu horskej cyklistiky.Vydáva sa do neprebádaného terénu, ktorý sa nachádza medzi tradičnými horskými bicyklami a e-bicyklami, s novou technológiou, ktorá ticho splýva s prírodou, s najlepšími komponentmi, aké cyklistika ponúka.Od ľahkého a tuhého karbónového rámu a kolies až po malý, ale výkonný pohon TQ je EXe 9.9 pripravený na akúkoľvek náročnú jazdu.Nešetrí na ničom, má hnaciu súpravu SRAM XX1 AXS, ktorá je rovnako presná ako je pútavá a je vybavený špičkovým odpružením RockShox s technológiou AirWiz, vďaka ktorej sMáte vyberaný vkus a nechcete obetovať výkon ani za nič.Chcete bicykel, ktorý nielenže bez problémov zdolá hory, ale bude pri tom aj prekliato dobre vyzerať.Od karbónového rámu a kolies až po plne bezdrôtovú súpravu SRAM XX1 získate bicykel vyrobený s dôkladnou starostlivosťou a dôrazom na detail, zatiaľ čo špičkový pohon TQ vám bude ticho pomáhať v šliapaní na vrchol, aby ste mohli zdolávať jeden singletrack za druhým.Rám OCLV Mountain Carbon s plne integrovanou 360Wh batériou a špičkovým harmonickým kolíkovým prevodom TQ s inteligentným nabíjacím portom, integrovaným LED displejom a diskrétnym diaľkovým ovládaním na riadidlách. 150 mm vidlica RockShox Lyrik Ultimate s technológiou AirWiz, vzduchovou pružinou DebonAir, patrónou Charger 3 RC2 a 140 mm zdvihu zadného odpruženia RockShox Super Deluxe Ultimate.K tomu ľahké, tuhé a bezdušové karbónové kolesá a špičková bezdrôtová elektronická súprava SRAM XX1 AXS.Fuel EXe 9.9 posúva horskú cyklistiku na vyššiu úroveň vďaka prevratným technológiám, od tichého a kompaktného pohonu TQ až po starostlivo skonštruovaný karbónový rám.To najlepšie z oboch svetov – v zjazdoch sa pohybuje v teréne ako tradičný bicykel, ale v stúpaniach sa vracia na vrchol s prirodzenou asistenciou.A čo viac, je plne vybavený hotovým pokladom komponentov, ako je vylepšené odpruženie RockShox s technológiou- Nemusíte sa uskromňovať.Získate najlepší karbón, komponenty a motor, ktorého ticho splynie s terénom- Bezdrôtový prevodový systém SRAM XX1 AXS vám poskytuje intenzívne presné radenie v ľahkom bezdrôtovom balení- Odpruženie RockShox je vybavené technológiou AirWiz, vďaka ktorej je nastavenie hračkou- Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladený na trail. Nerobí hluk, aby ste si užili prítomnosť okamihu. Zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Integrovaný displej, nabíjací port a ovládacie prvky sa jednoducho používajú, sú elegantné a intuitívneTQ-HPR50 – malý, tichý, výkonnýMotor TQ-HPR50 je mimoriadne efektívny s úžasným pomerom výkonu a hmotnosti. Väčšina motorov používa ozubené kolesá a remene, ktoré zaberajú miesto a môžu vydávať hluk, alebo sa poškodiť. TQ-HPR50 využíva harmonický prevod s kolíkovým krúžkom, ktorý je malý, mimoriadne tichý a poskytuje neuveriteľne prirodzený pocit.

Predlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.RockShox AirWiz a Quarq TireWizTyreWiz vám monitoruje tlak v pneumatikách, zatiaľ čo AirWiz monitoruje tlak vidlice a tlmiča. Nastavte si požadovaný tlak v aplikácii SRAM AXS a potom len skontrolujte kontrolky pred každou jazdou – červená znamená, že potrebujete pumpičku, zelená znamená, že môžete jazdiť.BITS: Váš záchranca na trailochMultifunkčné náradie BITS, ktoré je šikovne integrované do riadiacej rúrky, obsahuje všetko potrebné na zmeny nastavení a opravy na trati.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu