1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Fuel EXe
  5. Fuel EXe 5

Fuel EXe 5

Katalógové číslo: 5297851
Fuel EXe 5 je hliníkový elektrický horský bicykel, ktorý ponúka všetky technológie svojho karbónovej verzie v cenovo výhodnom balení. Výkonný pohon s harmonickým prevodom nebudete po chvíli vnímať, oko poteší…
Dostupnosť:
Na sklade
5 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Fuel EXe 5 je hliníkový elektrický horský bicykel, ktorý ponúka všetky technológie svojho karbónovej verzie v cenovo výhodnom balení. Výkonný pohon s harmonickým prevodom nebudete po chvíli vnímať, oko poteší elegantný displej a diaľkové ovládanie. Čo však robí tento bicykel výnimočným je jeho nefalšovaný trailový charakter, pretože sa ovláda presne ako tradičný horský bicykel, no s o niečo vyšším výkonom.Túžite po bicykli, s ktorým ľahšie zdoláte stúpania a bez problémov zvládnete všetky zjazdy. Chcete vstúpiť do sveta ľahkých elektrických horských bicyklov bez toho, aby ste museli vykradnúť banku a nevadí vám neskôr vylepšiť niektoré komponenty.Rám Alpha Platinum Aluminum s pohonom TQ HPR50 s harmonickou valčekovou prevodovkou, plne integrovanou a vyberateľnou 360 Wh batériou a smart nabíjacím portom. Integrovaný LED displej a diaľkové ovládanie na riadidlách, ktoré sa ľahko používajú počas jazdy. Vzduchová vidlica RockShox Recon Silver Solo so zdvihom 150 mm, tlmič s reguláciou pohybu a uzamykaním, Zadné odpruženie X-Fusion Pro 2 so 140 mm zdvihom a 2-polohovým tlmením. Okrem toho 12-stupňová prehadzovačka Shimano Deore, hydraulické kotúčové brzdy a teleskopická sedlovka.Ak chcete pri jazde na trailoch zažiť vyšší výkon za rozumnú cenu, riešením pre vás je Fuel EXe 5. Ponúka všetky technológie svojho vyspelejšieho karbónového súrodenca s dielmi, ktoré môžete časom inovovať.- Užijete si zábavu trailového bicykla s jemnou podporou v stúpaní, aby vám zostala šťava na kvalitný zjazd- Jeho malý, ale výkonný pohon TQ je vyladený na trail. Nerobí hluk, aby ste si vychutnali prítomnosť okamihu. Zvyšuje výkon spolu s vami pre prirodzený pocit z jazdy- Integrovaný displej, nabíjací port a ovládacie prvky sa jednoducho používajú, sú elegantné a intuitívne- Nastavte geometriu pomocou Mino Link alebo zmeňte uhol hlavovej trubky a majte všetko ešte viac pod kontrolou- Ak chcete jazdiť dlhšie trasy, môžete pridať batériu na zvýšenie dojazdu, ktorá sa hladko vojde do držiaka na fľašuMotor TQ-HPR50 – malý, tichý, výkonnýMotor TQ-HPR50 je mimoriadne účinný a vyznačuje sa neprekonateľným pomerom výkonu a hmotnosti. Väčšina motorov používa ozubené kolesá a remene, ktoré zaberajú veľa miesta, môžu byť hlučné alebo sa poškodiť. Motor TQ-HPR50 používa harmonickú kolíkovú prevodovku, ktorá je malá, absolútne tichá a pôsobí neuveriteľne prirodzeným dojmom.

Predlžovač dojazduDoprajte si o 40 % dlhší dojazd s voliteľnou 160 Wh externou batériou. Zmestí sa do štandardného držiaka na fľašu s vodou a nevyžaduje komplikované zapojenie alebo špeciálne držiaky.

Pripojiť, prispôsobiť, vypočítaťAplikácia Trek Central sa bez problémov pripojí k vášmu bicyklu, aby ste si mohli prispôsobiť motor, sledovať aktivitu a využiť ďalšie spôsoby analýzy a prispôsobenia jazdy. Dokonca získate navigačné funkcie a výpočty dojazdu v reálnom čase.

Odnímateľná batéria360 Wh batéria vám poskytne energiu na 2-5 hodín. Je skrytá v dolnej rámovej rúrke, ale stále sa dá ľahko vybrať pre pohodlnejšie nabíjanie.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Voľne alebo strmo, je to na vásNainštalujte manžety na nastavenie uhla hlavového zloženia (predávajú sa samostatne) a upravte si uhol hlavovej trubky o stupeň strmšie alebo voľnejšie podľa svojich predstáv – to všetko bez vplyvu na výšku stredového zloženia.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu