1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické horské bicykle
  4. Powerfly
  5. Powerfly Sport 7 Equipped Gen 4

Powerfly Sport 7 Equipped Gen 4

Katalógové číslo: 5279000

Powerfly Sport 7 EQ XS 27.5 Matte Dnister Black /G

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Hardtail Powerfly 7 Equipped je náš najdostupnejší horský elektrobicykel vybavený všetkým potrebným pre na každodenné dochádzanie drsnejším terénom a dobrodružstvo na traili. Osadili sme ho výkonným motorom Bosch a praktickým systémom odnímateľnej integrovanej batérie (RIB). Je vybavený pohonom Shimano 1×12, teleskopickou sedlovkou a doplnkami na dochádzanie ako sú blatníky, zadný nosič, predné a zadné svetlo s napájaním z batérie.Chcete horský elektrobicykel s výbavou na dochádzanie a lepšími dielmi aby ste zvládli aj dlhšie cyklistické výpravy. Taktiež chcete prepracovaný ovládač s farebným displejom, technológiou Bluetooth a radou pokročilých fukncií k zaznamenávaniu údajov o jazde a vašich výkonov.Odolný hliníkový rám s elegantne vyriešeným uložením a ochranou veľkokapacitnej 625 Wh batérie, motor Bosch Performance CX s pomocou až do 25 km/h, ovládač Bosch Kiox, pohon Shimano SLX/XT 1×12, uzamykateľná 120 mm odpružená vidlica, teleskopická sedlovka, Shimano 4-piestové brzdy a kolesá Line Comp 30. V základnej výbave s blatníkmi, zadným nosičom a predným aj zadný, svetlom napájaným z batérie.Tento bicykel zvládne dochádzanie drsnejším terénom aj bikepackingové dobrodružstvá. Ocenia ho tiež tí, ktorí chcú pomôcť pri výšlapoch aby si mohli skôr užiť zábavu v zjazde. Je vybavený špičkovým motorom Bosch, veľkokapacitnou batériou a lepšou vidlicou pre lepšiu odolnosť.- Nový inteligentný systém Bosch vám poskytne rovnaký výkon a citlivosť vďaka novému diaľkovému ovládaniu LED s pripojením Bluetooth a aplikáciou eBike Flow, ktorá vám umožní ešte viac kontroly a prispôsobenia na dosah.- Väčšia batéria znamená, že sa môžete medzi nabíjaním vybrať na dlhšie dobrodružstvá- Ovládanie Purion má funkciu asistent chôdze a inteligentný režim horského e-bicykla, ktorý automaticky dodáva ten správny pohon podľa terénu- V základnej výbave sú svetlá, blatníky a zadný nosič takže je pripravený vyraziť.- Rám veľkosti S má prahnutú hornú trubku, ktorá uľahčuje státie nad bicyklom. Koncept Smart Wheel Sizing znamená, že získate tie najrýchlejšie kolesá vhodné pre vašu výšku – 29-palcové kolesá na väčších rámoch, 27,5-palcové kolesá na menších rámoch.Vymeniteľná integrovaná batériaRIB je jednodielna batéria s krytom, so zabudovanou rukoväťou, ktorú možno ľahko vybrať a znovu nasadiť do rámu bez použitia náradia a námahy.Je to najpohodlnejší spôsob, ako vybrať batériu na účely prepravy, zabezpečenia alebo jednoduchšieho nabíjania.

Motor Bosch Performance Line CXMotor Bosch Performance Line CX stanovuje štandard pre výkon horského elektrobicykla s krútiacim momentom až do 85 Nm a inteligentný režim horského elektrobicykla s funkciou Extended Boost, ktorá automaticky upravuje množstvo asistencií podľa terénu.Diaľkový ovládač LED BoschDiaľkové ovládanie LED inteligentného systému Bosch umožňuje jednoducho meniť režimy asistencie, aktivovať režim chôdze alebo zapnúť voliteľné svetlá.Jasné LED diódy sú dobre viditeľné pri akomkoľvek svetle a na prvý pohľad zobrazujú úroveň nabitia batérie a režim asistencie.

Displej Bosch Kiox 300Bosch Kiox 300 je pevný, kompaktný a ľahko čitateľný, s plnofarebným displejom.Uchovávajte údaje o jazde priamo tam, kde ich vidíte, vrátane výkonu jazdca, výkonu motora, rýchlosti, zostávajúceho dojazdu a ďalších údajov.Vybavenie pripravené na dobrodružstvoHorský elektrobicykel Powerfly Equipped vám poskytuje maximálnu funkčnosť vďaka vopred nainštalovanému vybaveniu. Získate stojan, predné a zadné svetlá plus blatníky a zadný nosič vyrobený na mieru pre dokonalú integráciu.Aplikácia Bosch eBike FlowNová aplikácia eBike Flow premení vašu jazdu na jedinečný zážitok. Môžete si pomocou nej prispôsobiť asistenčné fungovanie vášho motora, sledovať štatistiky jázd a integrovať svoje údaje s aplikáciami ako je Strava a Apple Health. Okrem toho obsahuje šikovné funkcie ako navigácia a servisné pripomienky.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu