1. Domov
  2. Prilby
  3. Cyklistická přilba Bontrager Specter WaveCel

Cyklistická přilba Bontrager Specter WaveCel

Katalógové číslo: 1048928

Přilba Bontrager Specter WaveCel, velikost S, Alpi

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
149,99

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Přilba Bontrager Specter WaveCel, velikost S, Alpine BL/DK BL CEVíťaz ceny Red Dot 2020Prilba Specter WaveCel od spoločnosti Bontrager bola ocenená organizáciou Red Dot za úspech v oblasti dizajnu výrobkov a získala ocenenie Najlepší inovatívny produkt. Víťazi tohto prestížneho medzinárodného ocenenia sa hodnotia z hľadiska funkčnosti, estetiky a zodpovednosti.Cyklistická prilba Specter WaveCel sa v nedávnej štúdii ukázala byť 5-krát účinnejšia ako tradičné penové prilby pri ochrane hlavy pred zraneniami spôsobenými určitými cyklistickými nehodami.**Založené na znížení rotačného zrýchlenia pri dopade. Pravdepodobnosť zranenia pri skutočnej nehode závisí od viacerých faktorov, a to vrátane pôvodu nárazu a zdravia jednotlivca.

Čo je WaveCel?WaveCel predstavuje deformovateľnú komôrkovú štruktúru, ktorá lemuje vnútornú stranu vašej prilby.Funguje ako deformačná zóna, ktorá absorbuje silu nárazu skôr, ako sa dostane k vašej hlave.Ďalšie informácie nájdete v štúdii.Už nebudete chcieť jazdiť v ničom inom.

Validácia od Virginia TechVšetky prilby s technológiou WaveCel dostali najvyššie hodnotenie od nezávislej testovacej inštitúcie Virginia Tech.Toto nezávislé hodnotenie preukázalo, že prilby WaveCel spoločnosti Bontrager majú najvyššiu úroveň ochrany s 5 hviezdičkovým hodnotením.

Nielen chladné, ale aj coolVďaka WaveCel sa udržíte v chlade.Minimalizuje použitie tradičnej peny EPS, ktorá zachytáva teplo, a je umiestnená kolmo na prilbu, čo umožňuje lepšie prúdenie vzduchu k čelu a spánkom.Tieto oblasti hlavy sú najcitlivejšie z hľadiska ochladzovania.Vynález roka podľa časopisu TIMEPrelomová technológia prilby WaveCel od spoločnosti Bontrager bola zaradená do zoznamu 100 najlepších vynálezov časopisu TIME, vďaka ktorým je svet lepší, inteligentnejší a dokonca o niečo zábavnejší.

Podľa TIME ©2020 TIME USA LLC.Všetky práva vyhradené.Použité na základe licencie- Materialtyp: Podložky na odvádzanie vlhkosti Polykarbonát

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu