1. Domov
  2. Prilby
  3. Cyklistická přilba Bontrager Specter WaveCel

Cyklistická přilba Bontrager Specter WaveCel

Katalógové číslo: 1048928

Přilba Bontrager Specter WaveCel, velikost S, Alpi

Dostupnosť:
Skladom externe (dodanie 5-7 dní)
149,99

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Přilba Bontrager Specter WaveCel, velikost S, Alpine BL/DK BL CEVíťaz ceny Red Dot 2020Prilba Specter WaveCel od spoločnosti Bontrager bola ocenená organizáciou Red Dot za úspech v oblasti dizajnu výrobkov a získala ocenenie Najlepší inovatívny produkt. Víťazi tohto prestížneho medzinárodného ocenenia sa hodnotia z hľadiska funkčnosti, estetiky a zodpovednosti.Cyklistická prilba Specter WaveCel sa v nedávnej štúdii ukázala byť 5-krát účinnejšia ako tradičné penové prilby pri ochrane hlavy pred zraneniami spôsobenými určitými cyklistickými nehodami.**Založené na znížení rotačného zrýchlenia pri dopade. Pravdepodobnosť zranenia pri skutočnej nehode závisí od viacerých faktorov, a to vrátane pôvodu nárazu a zdravia jednotlivca.

Čo je WaveCel?WaveCel predstavuje deformovateľnú komôrkovú štruktúru, ktorá lemuje vnútornú stranu vašej prilby.Funguje ako deformačná zóna, ktorá absorbuje silu nárazu skôr, ako sa dostane k vašej hlave.Ďalšie informácie nájdete v štúdii.Už nebudete chcieť jazdiť v ničom inom.

Validácia od Virginia TechVšetky prilby s technológiou WaveCel dostali najvyššie hodnotenie od nezávislej testovacej inštitúcie Virginia Tech.Toto nezávislé hodnotenie preukázalo, že prilby WaveCel spoločnosti Bontrager majú najvyššiu úroveň ochrany s 5 hviezdičkovým hodnotením.

Nielen chladné, ale aj coolVďaka WaveCel sa udržíte v chlade.Minimalizuje použitie tradičnej peny EPS, ktorá zachytáva teplo, a je umiestnená kolmo na prilbu, čo umožňuje lepšie prúdenie vzduchu k čelu a spánkom.Tieto oblasti hlavy sú najcitlivejšie z hľadiska ochladzovania.Vynález roka podľa časopisu TIMEPrelomová technológia prilby WaveCel od spoločnosti Bontrager bola zaradená do zoznamu 100 najlepších vynálezov časopisu TIME, vďaka ktorým je svet lepší, inteligentnejší a dokonca o niečo zábavnejší.

Podľa TIME ©2020 TIME USA LLC.Všetky práva vyhradené.Použité na základe licencie- Materialtyp: Podložky na odvádzanie vlhkosti Polykarbonát

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu