1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné a gravel
  4. Cestné bicykle
  5. Émonda
  6. Émonda SL 6 Pro

Émonda SL 6 Pro

Katalógové číslo: 5278000

Emonda SL 6 Pro 47 Dnister Black/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 999

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Émonda SL 6 Pro v sebe spája všetky výhody ultra ľahkého karbónového cestného bicykla a aerodynamického tvarovania trubiek aby ste boli ešte rýchlejší na rovinách aj v kopcoch. Aerodynamicky tvarované trubky, kotúčové brzdy a špičkový pohon Shimano 105 Di2 z neho robia ideálnu voľbu pre jazdcov, ktorí ocenia skvelú ovládateľnosť a poriadnu rýchlosť.Pri rýchlych skupinových jazdách vám záleží na každej výhode, ktorá vám pomôže k lepšiemu výkonu. Chcete precízne a spoľahlivé radenie sady pohonu Shimano 105 Di2 ako aj rýchle a skvelé kolesá z karbónu OCLV.Ľahký a aerodynamický rám a vidlicu z karbónu rady 500, bezdrôtový elektronický pohon Shimano 105 Di2, karbónové kolesá Bontrager Aeolus Elite 35 a výkonné kotúčové brzdy.Na tomto bicykli je najlepšie spojenie super rýchleho aerodynamického rámu, špičkového bezdrôtového pohonu Shimano a úžasných karbónových kolies. Vďaka týmto dielom je skvelou voľbou na akúkoľvek jazdu. Od šprintov na vašich lokálnych cestách cez profesionálne pretekárske etapy až po závody do vrchu.- Ľahké súčiastky na doplnenie ľahkého rámu: s modelom Émonda SL 6 Disc Pro už nemáte ďalej čo vylepšovať- Bezdrôtové radenie Shimano 105 Di2 je zárukou rýchlejších, plynulejších a citlivejších zmien prevodov.- Vďaka aerodynamickému tvarovaniu trubiek je táto platforma Émonda SL najrýchlejšia v histórii – na rovine aj v kopcoch- Hydraulické kotúčové brzdy poskytujú brzdnú silu a kontrolu za každého počasia a na každej ceste- Ako každá súprava rámu Émonda, je vyrobená tak, aby bolo najľahšia a najrýchlejšia vo svojej triede a je zaistená našou doživotnou zárukouÚplne nový aerodynamický dizajnRýchlejšie pri výjazdoch, rýchlejšie na rovinách Dizajn aerodynamických rúrok na úplne novom modeli Émonda vám poskytujú výhodu, či už idete kdekoľvek. Model Émonda SLR je naviac vybavený elegantnou tyčou a predstavcom Aeolus RSL pre aerodynamický výkon u špičkových modelov.

Úžasné bicykle pre každéhoKaždý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ tela, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelé kolo. Úplne nový model Émonda je vybavený komponentmi špecifickými pre veľkosť, ktoré skvele padnú pretekárskym jazdcom všetkých pohlavia.Shimano 105 Di2So spoločnou platformou Di2 zdedenou po Dura-Ace a Ultegra, sofistikovanou ergonómiou, optimalizovanými kombináciami prevodov Shimano 105 a výnimočným systémom hydraulických kotúčových bŕzd predstavuje Shimano 105 Di2 R7100 novú éru cenovo dostupného 12-rýchlostného elektronického výkonu. Hnacie ústrojenstvo si môžete nastaviť presne podľa svojich predstáv prostredníctvom užívateľsky prívetivej aplikácie Shimano E-Tube.

Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame nášľapné pedále na cestný bicykel pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu