1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 9.8 XT

Top Fuel 9.8 XT

Katalógové číslo: 5275000

Top Fuel 9.8 XT S Matte Raw Carbon

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 619,30

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Top Fuel 9.8 je celoodpružený karbónový horský bicykel pre jazdcov, ktorí sa neuspokoja s priemerom. Ani čo sa týka dielov ani štýlu jazdy. Kombináciou špičkových komponentov a ľahkého karbónového rámu vznikol neuveriteľne zábavný bicykel, na ktorom budete bez problémov zdolávať flow traily aj technickejšie singletracky.Hľadáte univerzálny celoodpružený horský bicykel, ktorý je efektívny a rýchly, ale nevyhýba sa ani väčším prekážkam. Chcete vyššiu tuhosť a nižšiu hmotnosť karbónového rámu, ale radi ušetríte nejaké peniaze na dieloch.Ľahký a tuhý celokarbónový rám, vidlica RockShox Pike Select+ so zdvihom 130 mm, zadný tlmič RockShox Deluxe Ultimate RCT so zdvihom 120 mm a nové radenie Shimano XT 1×12. K tomu široké karbónové kolesá Bontrager Line Elite 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive pre okamžitý záber, 4-piestové brzdy na istotu v klesaní, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite a karbónové riadidlá.Top Fuel 9.8 je neuveriteľne zábavný karbónový zjazdový bicykel s vylepšenými dielmi, ktoré vám na trati prinesú značné výhody, ako napríklad vyššiu rýchlosť vďaka karbónovým kolesám a lepšiu priľnavosť vďaka mimoriadne hladkému odpruženiu.- Širšie kolesá Line elite 30 poskytujú lepšiu podporu plášťov, takže môžete používať nižší tlak a získať väčšiu trakciu- Elegantný priestor v ráme poskytuje všestranné úložisko na náradie a vybavenie- Dokonalá konfigurácia odpruženia tohto bicykla je efektívna a zároveň pripravená na zábavu- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.Shimano XTShimano XT je originálna sada pre horské bicykle, ktorej dôverujú generácie horských cyklistov po celom svete. Bez ohľadu na trail alebo kde jazdíte, XT je dnes vaše riešenie pre horskú cyklistiku. Spoľahlivé radenie. Prvotriedne brzdenie. Intuitívna údržba. XT je vysokovýkonný pracant, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu