1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné a gravel
  4. Cestné bicykle
  5. Émonda
  6. Émonda SL 7

Émonda SL 7

Katalógové číslo: 5298000

Emonda SL 7 47 Matte Carbon Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
5 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Émonda SL 7 Disc je ultraľahký karbónový cestný bicykel, ktorý je aerodynamicky navrhnutý pre väčšiu voľnú rýchlosť pri prekonávaní roviniek a stúpaní. Bezdrôtový elektronický pohon Di2 pre bleskovo rýchle radenie, ľahké karbónové kolesá a ďalšie súčasti vhodné na preteky robia z tohto bicykla skvelú voľbu pre rýchlych jazdcov, ktorí hľadajú každú výkonnostnú výhodu. Už nikdy nechcete premeškajte správny okamih na preradenie a oceňujete predvídateľnosť, plynulosť a bleskové radenie bezdrôtového elektronického pohonu Di2. Chcete ultraľahký, veľmi rýchly karbónový rám a karbónové kolesá, ako aj výkon a istotu hydraulických kotúčových bŕzd.Ľahký a aerodynamický karbónový rám a vidlica OCLV Carbon série 500, bezdrôtový elektronický pohon Shimano Ultegra Di2 2×12, karbónové kolesá Bontrager Aeolus Pro 37 a hydraulické kotúčové brzdy Shimano Ultegra.Vďaka nášmu ultraľahkému aerodynamickému karbónovému rámu, elektronickému radeniu, karbónovým kolesám a hydraulickým kotúčovým brzdám je tento bicykel vynikajúcou voľbou pre jazdcov, ktorí chcú rýchly, ľahký pretekársky bicykel, ktorý porazí každého v masívnych stúpaniach a strmých zjazdoch.- Bezdrôtové radenie Ultegra Di2 je zárukou rýchlejších, plynulejších a citlivejších zmien prevodov- Vďaka aerodynamickému tvarovaniu trubiek je tento model Émonda pripravený na rýchlu jazdu po rovine aj v stúpaní- Tento bicykel bez problémov zvláda aj tie najnáročnejšie stúpania, najstrmšie zjazdy a najrýchlejšie šprinty- Ako každý bicykel Émonda, je ľahký a rýchly – a okrem toho je chránený našou doživotnou zárukou- Hydraulické kotúčové brzdy poskytujú brzdnú silu a kontrolu za každého počasia a na každej cesteÚplne nový aerodynamický dizajnRýchlejšie pri výjazdoch, rýchlejšie na rovinách Dizajn aerodynamických rúrok na úplne novom modeli Émonda vám poskytujú výhodu, či už idete kdekoľvek. Model Émonda SLR je naviac vybavený elegantnou tyčou a predstavcom Aeolus RSL pre aerodynamický výkon u špičkových modelov.

Úžasné bicykle pre každéhoKaždý jazdec – bez ohľadu na pohlavie, typ tela, štýl jazdy alebo schopnosti – si zaslúži skvelé kolo. Úplne nový model Émonda je vybavený komponentmi špecifickými pre veľkosť, ktoré skvele padnú pretekárskym jazdcom všetkých pohlavia.Shimano Ultegra Di2Ultegra Di2 R8100 je najinšpiratívnejšie hnacie ústrojenstvo spoločnosti Shimano, nabité inovatívnymi funkciami, ktoré menia situáciu na trhu. Technológia HYPERGLIDE+ umožňuje bezproblémové a plynulé radenie na vyšší aj nižší prevodový stupeň, a to aj pri maximálnom výkone. Nový systém radenia Di2 predstavuje exkluzívny, bezdrôtový integrovaný obvod spoločnosti Shimano a prechod na 12-rýchlostnú kazetu zaisťuje, že máte k dispozícii všetky prevodové stupne, ktoré potrebujete. Ergonómia a aerodynamika boli vylepšené v každom smere a hnacie ústrojenstvo si môžete nastaviť presne podľa svojich predstáv prostredníctvom užívateľsky prívetivej aplikácie Shimano E-Tube.

Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame nášľapné pedále na cestný bicykel pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu