1. Domov
  2. Bicykle
  3. Cestné a gravel
  4. Cestné bicykle
  5. Madone
  6. Madone SL 7 Gen 6

Madone SL 7 Gen 6

Katalógové číslo: 5277782

Madone SL 7 56 Lithium Grey

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Bicykel Madone SL 7 Disc kombinuje pokročilú aerodynamiku a všestrannú kvalitu jazdy s bleskovými a spoľahlivými zmenami prevodov úplne nového bezdrôtového elektrického radenia Shimano Ultegra Di2. Je ľahký, rýchly a neuveriteľne elegantný a vybavený aerodynamickými karbónovými kolesami, systémom IsoSpeed na vyhladenie nerovností a výkonnými hydraulickými kotúčovými brzdami, ktoré fungujú za akýchkoľvek podmienok.Záleží vám na rýchlosti a výkone a chcete využiť výhody ľahkých karbónových kolies a nového bezdrôtového elektronického hnacieho ústrojenstva Di2, ktoré je neuveriteľne rýchle a konzistentné za každých podmienok. Uprednostňujete tiež brzdný účinok hydraulických kotúčových bŕzd za každého počasia.Ľahký rám z karbónu OCLV radu 500 a vidlica s nohami Kammtail Virtual Foil odolávajúcimi náporom vetra, systém IsoSpeed na tlmenie nerovností vozovky, bezdrôtová elektronická súprava Shimano Ultegra Di2 2×12, karbónové kolesá Bontrager Aeolus Pro 51 OCLV umožňujúce použitie bezdušových plášťov, výkonné hydraulické kotúčové brzdy a aerodynamické riadidlá kompatibilné s aerodynamickými nadstavcami.Získate neobmedzenú rýchlosť, aerodynamickú výhodu a prvotriednu jazdnú kvalitu nášho jedinečného pretekárskeho bicykla, a k tomu presnosť elektronického hnacieho ústrojenstva. Celkom nové bezdrôtové radenie Ultegra Di2 sa stará o rýchle a spoľahlivé zmeny prevodov, ktoré oceníte hlavne pri špurtoch do cieľa.- Bezdrôtové radenie Ultegra Di2 je zárukou rýchlejších, plynulejších a citlivejších zmien prevodov- Nastaviteľný systém IsoSpeed na hornej trubke umožňuje nastaviť poddajnosť podľa vašich preferencií a tlmenie vykonáva elastomér, takže sa odráža plynulým, kontrolovaným a stabilným pohybom- Ponúka všetky aerodynamické výhody Madone a možnosti pripevnenia aerodynamických nadstavcov na riadidlá pre triatlony a časovky- Kotúčové brzdy ponúkajú lepší brzdný účinok a extra voľný priestor pre širšie a stabilnejšie plášte- Sedlovka Madone má vstavaný úchyt na zadné svetlo Bontrager Flare RTVíťazná aerodynamikaNa ceste a vo aerodynamickom tuneli sa exkluzívny tvar rúrky Kammtail Virtual Foil modelu Madone radí medzi najviac aero na svete.Madone IsoSpeedInžinieri spoločnosti Trek navrhli systém, ktorý umožňuje otáčanie sedlovej trubky nezávisle od spojenia s hornou trubkou, čím sa vertikálna poddajnosť zvyšuje na dvojnásobok v porovnaní s najbližším konkurentom bez toho, aby sa znížila účinnosť pedálovania.Výsledok: môžete jazdiť tvrdšie a dlhšie.

Shimano Ultegra Di2Ultegra Di2 R8100 je najinšpiratívnejšie hnacie ústrojenstvo spoločnosti Shimano, nabité inovatívnymi funkciami, ktoré menia situáciu na trhu. Technológia HYPERGLIDE+ umožňuje bezproblémové a plynulé radenie na vyšší aj nižší prevodový stupeň, a to aj pri maximálnom výkone. Nový systém radenia Di2 predstavuje exkluzívny, bezdrôtový integrovaný obvod spoločnosti Shimano a prechod na 12-rýchlostnú kazetu zaisťuje, že máte k dispozícii všetky prevodové stupne, ktoré potrebujete. Ergonómia a aerodynamika boli vylepšené v každom smere a hnacie ústrojenstvo si môžete nastaviť presne podľa svojich predstáv prostredníctvom užívateľsky prívetivej aplikácie Shimano E-Tube.

Nezabudnite na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože na novom bicykli sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Odporúčame nášľapné pedále na cestný bicykel pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu