1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Cross-country
  5. Supercaliber
  6. Supercaliber 9.8 GX AXS Gen 1

Supercaliber 9.8 GX AXS Gen 1

Katalógové číslo: 5278820

Supercaliber 9.8 GX AXS L Matte Carbon/Gloss Trek

Dostupnosť:
Na sklade
7 199

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

Radničná 6, Žilina

Supercaliber 9.8 je pretekársky cross country bicykel vyvinutý na rýchlosť, ktorá vyhráva vo Svetovom pohári. Jeho konfigurácia určuje latku v kategórii, je vybavená naším exkluzívnym integrovaným tlmičom IsoStrut a ľahkou vidlicou RockShox pre obratnú jazdu, ktorá je rýchla a zvládne aj technický terén.Chcete jazdiť na tom, na čom jazdia profesionáli, a chcete vyhrávať. Hľadáte bicykel, ktorý je skonštruovaný na prekvapivú rýchlosť a obratnosť aj na tých najťažších cross country tratiach a je vybavený ľahkými a rýchlymi vylepšeniami od vidlice až po hnacie ústrojenstvo SRAM AXS.Ultraľahký, plne karbónový rám OCLV Mountain Carbon so zdvihom 60 mm, 100 mm vidlica RockShox SID SL a exkluzívny tlmič IsoStrut FOX Performance značky Trek navrhnutý špeciálne pre model Supercaliber. K tomu duálne diaľkové blokovanie odpruženia, bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle 1×12 s karbónovými kľukami a kazetou 10-52, karbónové kolesá Bontrager Kovee Pro 30 so 108-zubovým zadným nábojom Rapid Drive pre okamžitý záber.Supercaliber 9.8 je efektívny a schopný pretekársky cross country bicykel s vylepšenou špecifikáciou vysoko výkonných dielov vrátane mimoriadne presného bezdrôtového elektronického hnacieho ústrojenstva. Má všetko, čo máte radi na hardtailovom bicykli, a k tomu schopnosť IsoStrut – náš exkluzívny integrovaný tlmič.- Supercaliber je bicykel hodný Svetového pohára, ktorý je rýchly, schopný prekonávať náročný terén a takmer rovnako ľahký ako hardtail- Náš exkluzívny tlmič IsoStrut poskytuje nastaviteľné, tlmené odpruženie pre hladkú a efektívnu jazdu- Zadná stavba bez otočného čapu znižuje hmotnosť a aktívne sa ohýba, aby pomáhala tlmeniu- Hnacie ústrojenstvo SRAM GX Eagle AXS je inteligentné, plynulé a úplne bezdrôtové- Širšie kolesá Kovee Pro 30 poskytujú lepšiu podporu plášťov, takže môžete používať nižší tlak a získať väčšiu trakciuNič sa mu nevyrovnáJedinečná konštrukcia rámu Supercaliber upúšťa od tradičného odpruženia, takže má nižšiu hmotnosť, vyžaduje menej údržby a menej podlieha bočnému ohybu.IsoStrut prepája hlavný rám so sedlovými vzperami bez čapu a ponúka približne 60 mm zdvihu zadného kolesa.Tento dizajn ponúka jedinečnú kombináciu efektívnosti, trakcie a odolnosti proti únave, vďaka ktorej sú pretekári plný sily a majú všetko pod kontrolou.IsoStrutIntegrované odpruženie IsoStrut poskytuje dostatočný zdvih, aby ste mali všetko pod kontrolou.Je plne nastaviteľný ako štandardný zadný tlmič, ale bez zvýšenia hmotnosti celoodpruženého bicykla.

OCLV Mountain Carbon

Karbón spoločnosti Trek určený pre horské bicykle je skonštruovaný tak, aby vydržal extrémne nároky pretekov.Pokročilá analýza umožňuje našim dizajnérom vytvoriť rám s najlepšou kombináciou nízkej hmotnosti, rýchlej odozvy a dostatočnej poddajnosti zadnej stavby, aby sa eliminovala potreba ťažkého zadného čapového systému.Straight Shot s Knock BlockKonštrukcia rámu Trek Straight Shot optimalizuje pomer tuhosti a hmotnosti pre citlivejšiu jazdu.Budete môcť viac pritlačiť a lepšie držať líniu, keď začne byť terén drsnejší.

Takmer ste zabudli na pedále

Tento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Chcete pedále stvorené pre preteky? Odporúčame nášľapné MTB pedále pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu