1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Enduro
  5. Slash
  6. Slash 9.9 XX1 AXS Flight Attendant Gen 5

Slash 9.9 XX1 AXS Flight Attendant Gen 5

Katalógové číslo: 5273000

Slash 9.9 XX1 FA L 29 Matte Battleship Blue

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
13 099

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Slash 9.9 je najrýchlejší enduro horský bicykel v sortimente, takže nie je prekvapením, že je určený na jazdu pre profesionálov Trek Factory Racing Enduro. Vďaka celokarbónovému rámu, úplne novému odpruženiu do naozaj náročného terénu, rýchlym karbónovým kolesám, bezdrôtovému elektronickému radeniu SRAM a teleskopickej sedlovke je tento špičkový bicykel jednoznačným kráľom enduro pretekov.Hľadáte typ enduro bicykla, ktorý dokáže preraziť na najväčšej scéne na svete. Chcete najnovšie technológie ako elektronické radenie a nový elektronický tlmič Flight Attendant od spoločnosti RockShox.Kompletný rám OCLV Mountain Carbon s 160 mm zdvihom, RockShox Super Deluxe Ultimate s aktualizovaným tlmičom Thru Shaft, vidlica RockShox ZEB Ultimate s mimoriadne mohutnými 38 mm stĺpikmi. Bezdrôtový elektronický ovládač tlmenia RockShox Flight Attendant automaticky prispôsobuje odpruženie tak, aby čo najlepšie zodpovedalo terénu. Bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo SRAM X01 Eagle AXS s kazetou 10–52, teleskopická sedlovka Reverb AXS, integrované riadidlá Bontrager RSL a uhlíkovými kolesami Line Pro 30 so 108-zubovým nábojom Rapid Drive.Na tomto bicykli nie je jediný diel, ktorý nebol vyrobený na vyrazenie šialenou rýchlosťou na najdivokejších enduro tratiach na svete. Takisto sa môžete spoľahnúť na tlmenie RockShox Flight Attendant, ktoré automaticky prispôsobuje odpruženie bicykla, aby ste sa mohli maximálne sústrediť na rýchlosť.- Robustnejšie 38 mm stĺpiky vidlice RockShox ZEB pomáhajú držať stopu v drsnom teréne a vylepšený tlmič si môžete prispôsobiť podľa seba.- Integrované riadidlá s predstavcom OCLV Carbon RSL sú ultraľahké, mimoriadne pohodlné a vyzerajú úžasne- Tlmenie RockShox Flight Attendant využíva bezdrôtové snímače vo vidlici, tlmiči a kľuke na automatické nastavenie odpruženia v závislosti od terénu. Vďaka tomu budete mať na traile o starosť menej.- Rozšírili sme sedlovú trubku aj teleskopickú sedlovku. Tá má teraz priemer 34,9 mm, je robustnejšia, odolnejšia a rýchlejšie sa pohybuje hore a dolu.- Veľký vnútorný úložný priestor vám umožní uložiť náradie a vybavenieRockShox Flight AttendantPomocou technológie SRAM AXS analyzuje funkcia Flight Attendant údaje zo snímačov na vidlici, tlmiči a kľuke a automaticky prepína medzi režimami tlmenia kompresie skôr, ako vám to vôbec napadne. Rozmýšľa namiesto vás, aby ste sa mohli sústrediť a naplno ponoriť do jazdy.Tlmič RockShox Super Deluxe Thru ShaftÚplne nový tlmič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft vám prináša to najlepšie tlmenie odrazov na trhu s vylepšenou vzduchovou pružinou a exkluzívnym tlmičom Thru Shaft, ktorý vám zabezpečí poriadnu priľnavosť, reguláciu odpruženia a oporu, ktorú potrebujete pri celodennej nerovnej jazde z kopca.

Systém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Kompletná ochrana rámuVymeniteľné chrániče chránia spodnú časť rámu pred nárazmi od kameňov, úlomkami z trate aj pred držiakmi na shuttloch, takže môžete zabudnúť na obavy z poškodenia a sústrediť sa na ďalšiu jazdu.OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu