1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Hardtail
  5. Procaliber
  6. Procaliber 9.7

Procaliber 9.7

Katalógové číslo: 5302000

Procaliber 9.7 AXS S 29 White Prismatic

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Procaliber 9.7 je terénny hardtail, ktorý je stavaný na bleskovú rýchlosť v každom XC preteku. Zadný systém IsoSpeed zaručí, že sa tak rýchlo v sedle neunavíte, komponenty s nižšou hmotnosťou hravo zvládnu výjazdy do kopcov a vidlica RockShox Reba RL s uzamykaním na diaľku poskytuje výborné odpruženie pri zjazdoch a neoceniteľnú podporu pri stúpaniach. Ste už trailový veterán a pravidelný účastník miestnych XC pretekov. Chcete vylepšené diely, ktoré vás zrýchlia, napríklad ľahšie karbónové kolesá a hnacie ústrojenstvo so širším rozsahom, ktorý šetrí vaše nohy v najstrmších stúpaniach.Ľahký a pevný karbónový rám so systémom IsoSpeed, odľahčená vidlica RockShox Reba RL so zdvihom 110 mm Solo Air, tlmičom Motion Control a uzamykaním na diaľku, bezdrôtové radenie SRAM GX Eagle AXS, rýchle 29″ karbónové kolesá Bontrager Kovee Elite 30 a karbónová sedlovka.Úžasný bicykel pre serióznych pretekárov. Vylepšená vidlica a karbónové kolesá prinášajú veľkú úsporu hmotnosti pre rýchlejšiu jazdu.- Karbónový rám, karbónové kolesá a karbónová sedlovka sú určené pre ľahkú a výkonnú jazdu- Vďaka tlmiacemu systému IsoSpeed jazdí hladšie ako ktorýkoľvek iný hardtail bicykel, takže vibrácie a nárazy neunavia vaše telo- Získate dolnú rámovú trubku Straight Shot pre mimoriadne tuhé a citlivé ovládanie so zachovaním nízkej hmotnosti a hlavové zloženie Knock Block, ktoré chráni pred pretáčaním riadidiel a koruniek vidlice- Karbónové ráfiky znižujú valivú hmotnosť, takže môžete ísť rýchlejšie s menšou námahou- Radenie SRAM GX zaručuje precíznu zmenu prevodov aj pri veľkej záťažiHladký IsoSpeedSystém IsoSpeed odstraňuje nárazy tela pri drobných nerovnostiach a chvenie na trati, takže si dlhšie zachováte energiu bez toho, aby ste sa vzdali efektivity pedálovania.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Dolná trubka Straight ShotDolná rámová trubka Straight Shot poskytuje mimoriadne tuhý rám bez navýšenia hmotnosti, takže môžete držať líniu v drsnom teréne a stále vyletieť do ďalšieho stúpania.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Chcete pedále stvorené pre preteky? Odporúčame nášľapné MTB pedále pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu