1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 5

Top Fuel 5

Katalógové číslo: 5260000

Top Fuel 5 Deore M Lithium Grey

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
1 888,992 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Top Fuel 5 je celoodpružený horský bicykel, ktorý je rovnako efektívny aj výkonný. Zvládne drsné a náročné zjazdy a letí ako raketa do kopcov aj po rovných úsekoch. Ľahký a pevný zliatinový rám je vyrobený z dielov vyberaných s prihliadnutím na výkon aj hodnotu, takže tento bicykel je určite ideálny ako prvý celoodpružený trailový bicykel.Zamilovali ste si horskú cyklistiku a ste pripravení na maximálnu istotu, výbornú trakciu a vysokú výkonnosť celoodpruženého bicykla. Hľadáte robustný rám a diely so solídnymi parametrami, ktoré zvýšia váš výkon a zároveň nezruinujú váš rozpočet.Ľahký hliníkový rám s vnútorným úložným priestorom, 130 mm vidlica RockShox Recon, 120 mm zadný zdvih s tlmičom X-Fusion Pro 2 a radenie Shimano Deore 1 × 12. K tomu ráfiky pripravené na bezdušové pneumatiky, hydraulické kotúčové brzdy a teleskopická sedlovka.Pevný celoodpružený bicykel za priaznivú cenu. Cenovo najvýhodnejší bicykel z radu Top Fuel je stvorený na rýchlu jazdu na takmer akomkoľvek traile.- Jedinečné odpruženie bicykla je nielen účinné, ale zároveň pripravené na všetky výzvy- Technológia Mino Link umožňuje jednoducho a rýchlo doladiť geometriu bicykla, aj keď ste práve v teréne- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.Shimano DeoreShimano Deore prináša ešte viac dobrodružstva so širším výberom prevodových stupňov pre strmé stúpania, rýchle jazdy a zábavu. Vďaka plynulej jazde, lepšej stabilite reťaze a pohotovému radeniu zvyšuje Deore vašu sebadôveru a kontrolu pri jazde na horskom bicykli, takže sa môžete sústrediť na trail a vychutnať si jazdu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu