1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Trail
  5. Top Fuel
  6. Top Fuel 8 GX AXS T-Type

Top Fuel 8 GX AXS T-Type

Katalógové číslo: 5297000

Top Fuel 8 GX AXS S Matte Dnister Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
4 799

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Bicykel Top Fuel 8 v sebe spája rýchlosť cross-country bicykla s efektívnosťou a všestrannosťou celoodpružených trailových bicyklov, ktoré vám toho viac odpustia. Je rýchly, výborne reaguje a užijete si s ním nekonečnú zábavu nielen na flow trailoch, ale aj na technicky náročných zjazdoch. Okrem toho získate bezdrôtové elektronické radenie. Hľadáte všestranný celoodpružený horský bicykel, ktorý je efektívny, ale nezľakne sa ani náročnejšieho terénu. Chcete presvišťať zjazdmi, vyletieť do kopca a zlepšovať svoj čas v každom ďalšom kole.Ľahký hliníkový rám s vnútorným úložným priestorom, vidlica RockShox Pike so zdvihom 130 mm a citlivou pružinou DebonAir, zadný tlmič RockShox Deluxe Ultimate RCT so zdvihom 120 mm a bezdrôtovým 12-rýchlostným radením SRAM GX Eagle AXS. 4-piestové brzdy pre väčšiu istotu pri zjazdoch, bezdušové kolesá Bontrager Line Comp 30 a teleskopickú sedlovku Bontrager Line.S bicyklom Top Fuel 8 získate kvalitný zliatinový rám a vylepšené komponenty radenia, vylepšenú vidlicu aj brzdy, aby ste sa na ňom mohli neustále zlepšovať.- Jedinečné odpruženie bicykla je nielen účinné, ale zároveň pripravené na všetky výzvy- Radenie SRAM GX Eagle AXS mení prevody inteligentne, plynulo a úplne bezdrôtovo dokonca aj pri záťaži- Technológia Mino Link umožňuje jednoducho a rýchlo doladiť geometriu bicykla, aj keď ste práve v teréne- Elegantný priestor v ráme predstavuje praktické úložisko na náradie a výbavu- Nový odnímateľný prvok Knock Block obmedzuje uhol otáčania riadidiel, a chráni tak všetky lanká a hadičky bez toho, aby obmedzoval polomer zatáčaniaSystém Active Braking PivotSystém Active Braking Pivot umožňuje našim inžinierom nastaviť reakciu odpruženia na zrýchlenie a brzdné sily nezávisle.To znamená, že máte väčšiu istotu pri ovládaní, keď to najviac potrebujete.

Rýchlo a pod kontrolouZadný zdvih 120 mm v kombinácii s progresívnou trailovou geometriou vám poskytne rýchle a citlivé ovládanie, vďaka ktorému si zachováte chladnú hlavu aj na drsných trailoch.Vnútorný úložný priestorVnútorný úložný priestor v ráme umožňuje ľahko sa zbaviť batožiny a stále mať pri sebe to najdôležitejšie na cestu.

Bezproblémové vedenie káblovVďaka smerovanému vnútornému vedeniu káblov je model Top Fuel na trati tichý a údržba je hračka.

Bude mať môj bicykel zaoblenú hornú trubku?Menšie rámy (XS a S) majú zaoblenú hornú trubku. Vďaka tejto konštrukcii je výška rámu nižšia, čo umožňuje nižším jazdcom ľahšie nasadnúť na bicykel. Väčšie rámy (M a vyššie) majú rovnú hornú trubku, pretože vyšší jazdci s dlhšími nohami zvyčajne nemajú problémy so výškou rámu.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Siahnite po plochých pedáloch pre jednoduchú všestrannosť alebo si vyberte nášľapné MTB pedále, ak túžite po lepšej ovládateľnosti a účinnosti.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu