1. Domov
  2. Elektrické bicykle
  3. Elektrické cestné bicykle
  4. Domane+
  5. Domane+ SLR 7 AXS

Domane+ SLR 7 AXS

Katalógové číslo: 5299000

Domane+ SLR 7 AXS EU 52 Matte Deep Smoke

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
9 599

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Domane+ SLR 7 je vo svojej kategórií prevratným modelom, ktorý nevyzerá ani nejazdí ako štandardný e-bicykel. Je postavený na karbónovom ráme OCLV série 800, ktorý ukrýva kompaktný a prepracovaný motor. Vašu jazdu pozdvihne na vyššiu úroveň vďaka prirodzene pôsobiacej asistencii. Motor nenápadne splynie so zvukmi okolitého prostredia a na pokojných jazdách sa prakticky úplne vytratí. Vďaka tomu oveľa lepšie precítite zážitok z jazdy a zároveň získate energiu navyše na náročné stúpania a dlhé, legendárne dobrodružstvá. Nastaviteľné a rýchle elektronické radenieHľadáte špičkový karbónový cestný elektrobicykel s minimálnou hmotnosťou a diskrétnym a tichým pohonom. Všestrannosť je pre vás dôležitá a chcete mať možnosť jazdiť na spevnených cestách aj štrkových trailoch. Zároveň chcete mať výhodu rýchleho a precízneho bezdrôtového elektronického radenia, aké ponúka SRAM Force XPLR AXS D2.Náš najlepší a najľahší karbónový rám OCLV Carbon série 800 so zadným systémom IsoSpeed. Výkonný motor TQ s harmonickou valčekovou prevodovkou s krútiacim momentom 50 Nm, ktorý zabezpečuje asistenciu až do rýchlosti 25 km/h, integrovaná batéria s kapacitou 360 Wh, integrovaný inteligentný LED displej a diskrétne umiestnené ovládače na riadidlách na prepínanie režimov asistencie. Kolesá Aeolus Pro 3V z karbónu OCLV, bezdrôtové elektronické radenie SRAM Force XPLR AXS D2 1 × 12, karbónové kľuky, riadidlá Bontrager Pro IsoCore pohlcujúce vibrácie a predstavec RCS Pro, ktorý dokonale skryje káble pre maximálne elegantný vzhľad.Náš najlepší karbónový rám Domane+ a najdiskrétnejší elektrický pohonný systém vám poskytnú požadovanú podporu bez toho, aby ste museli obetovať elegantný vzhľad a pôsobivý výkon. Bezdrôtové elektronické radenie SRAM Force XPLR AXS D2 je zárukou nastaviteľnej, rýchlej a hladkej zmeny prevodov.- Motor TQ HPR je pôsobivo diskrétny, kompaktný, ľahký, tichý ako šepot a ponúka výkonnú asistenciu až do 25 km/h.- Vďaka inteligentnému nabíjaciemu konektoru, štýlovému integrovanému displeju a nenápadným ovládacím prvkom bicykel vyzerá aj jazdí rovnako ako bežný cestný bicykel- Stabilná vytrvalostná geometria spolupracuje so zadným systémom IsoSpeed, ktorý tlmí nerovnosti na ceste a zabezpečuje hladšiu a pohodlnejšiu jazdu.- Na dlhé jazdy si môžete dokúpiť predlžovač dojazdu Range Extender, ktorý sa šikovne zmestí do stojana na fľašu a dodá vám potrebný výkon na prekonanie väčšej vzdialenosti.- Je vybavený radením SRAM Force XPLR AXS D2 1 × 12 a 40 mm gravelovými plášťami pre maximálny komfort na akejkoľvek cestePripravený na štrkDomane+ SLR eTap sa dodáva so 40 mm štrkovými pneumatikami a štrkovým pohonom SRAM XPLR, takže sa môžete ľahko, pohodlne a spoľahlivo vydať na štrkové cesty.Kompaktný, tichý a výkonný elektronický systémHarmonický motor TQ je super účinný s úžasným pomerom dojazdu, hmotnosti a rýchlosti. Je ultra kompaktný, tichý a ponúka neuveriteľne prirodzený pocit asistencie až do rýchlosti 25 km/h.

Mimoriadne ľahkýVďaka nášmu najkvalitnejšiemu a najľahšiemu karbónu OCLV radu 800 a inteligentne navrhnutému rámu je Domane+ SLR náš doposiaľ najľahší elektrobicykel.Navrhnuté na zdolávanie vzdialenostíIntegrovaná 360Wh batéria je ukrytá v spodnej rámovej trubke a ponúka pôsobivý dojazd takmer 100 kilometrov v režime Eco.Voliteľný predlžovač dojazduPreskúmajte viac s voliteľným 160Wh predlžovačom dojazdu Range Extender, ktorý vám poskytne predĺžený celkový dojazd zhruba 145 kilometrov v režime Eco. Chcete ešte viac kilometrov? Aplikácia Trek Central vám umožňuje prispôsobiť si asistenciu, aby ste ešte viac rozšírili svoj dosah.

Výhoda plynulejšej jazdyNovo vylepšený IsoSpeed absorbuje únavné nerovnosti a šetrí váhu, aby ste mohli dlhšie a silnejšie jazdiť.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu