1. Domov
  2. Bicykle
  3. Horské bicykle
  4. Hardtail
  5. Procaliber
  6. Procaliber 9.8

Procaliber 9.8

Katalógové číslo: 5260000

Procaliber 9.8 L 29 Dark Prismatic/Trek Black

Dostupnosť:
Sklad: na vyžiadanie
3 499

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

POTREBUJETE PORADIŤ?

Kontaktujte nás alebo navštívte predajňu.

1. Mája 4, Žilina

Procaliber 9.8 je šampiónom rodiny. Je to terénny hardtail stvorený pre jazdcov, ktorí pretekajú, aby vyhrávali, s karbónovým rámom IsoSpeed, ktorý pohlcuje nerovnosti na trati bez toho, aby sa znížila jeho účinnosť, ľahkou vidlicou FOX, ktorá zvládne technické zjazdy, a hladkým hnacím ústrojenstvom Shimano XT.Usilujete sa o najvyššie priečky na stupňoch víťazov a chcete superrýchly stroj, ktorý je od základu skonštruovaný tak, aby vás tam dostal.Ľahký a tuhý karbónový rám so systémom IsoSpeed na vyhladenie terénu, vidlica FOX Step-Cast s diaľkovým uzamykaním, tiché hnacie ústrojenstvo Shimano XT s extra ľahkými extra tuhými karbónovými kľukami, zodpovedajúce karbónové riadidlá a sedlovka a extra široké, extra rýchle karbónové kolesá Bontrager Kovee Elite 30 s nábojom Rapid Drive, ktorý vám poskytne okamžité zrýchlenie zo štartovacej čiary.Každý kúsok tohto bicykla je skonštruovaný tak, aby lietal, od tuhého a zároveň poddajného karbónového rámu IsoSpeed až po ľahké a výkonné komponenty. Je to hardtail snov pre každého XC pretekára.- Širšie kolesá Kovee RSL poskytujú lepšiu podporu pneumatík, takže môžete používať nižší tlak a získať väčšiu trakciu- Shimano XT prináša hladké a presné radenie len ľahkým dotykom páky- Vďaka tlmiacemu systému IsoSpeed jazdí hladšie ako ktorýkoľvek iný hardtail bicykel, takže vibrácie a nárazy neunavia vaše telo- Získate dolnú rámovú trubku Straight Shot pre mimoriadne tuhé a citlivé ovládanie so zachovaním nízkej hmotnosti a hlavové zloženie Knock Block, ktoré chráni pred pretáčaním riadidiel a koruniek vidlice- Diaľkové uzamykanie umožňuje uzamknúť vidlicu bez toho, aby ste museli zložiť ruky z riadidielHladký IsoSpeedSystém IsoSpeed odstraňuje nárazy tela pri drobných nerovnostiach a chvenie na trati, takže si dlhšie zachováte energiu bez toho, aby ste sa vzdali efektivity pedálovania.

OCLV Mountain CarbonKarbónové vlákna spoločnosti Trek určené pre horské bicykle sú odolnejšie vďaka jedinečným materiálom a postupom vrstvenia, pokročilému strojárskemu výskumu spoločnosti Trek a vyšším štandardom testovania.

Dolná trubka Straight ShotDolná rámová trubka Straight Shot poskytuje mimoriadne tuhý rám bez navýšenia hmotnosti, takže môžete držať líniu v drsnom teréne a stále vyletieť do ďalšieho stúpania.Shimano XTShimano XT je originálna sada pre horské bicykle, ktorej dôverujú generácie horských cyklistov po celom svete. Bez ohľadu na trail alebo kde jazdíte, XT je dnes vaše riešenie pre horskú cyklistiku. Spoľahlivé radenie. Prvotriedne brzdenie. Intuitívna údržba. XT je vysokovýkonný pracant, na ktorého sa môžete spoľahnúť.Takmer ste zabudli na pedáleTento bicykel sa nedodáva s pedálmi, pretože sa vám bude jazdiť lepšie, ak si ich vyberiete sami. Pozrite si sprievodcu pedálmi, aby ste našli tie najvhodnejšie pre váš štýl jazdy. Chcete pedále stvorené pre preteky? Odporúčame nášľapné MTB pedále pre kontrolu a efektivitu.

Mohlo by vás zaujímať

Neprehliadnite aj iné modely a produkty

Menu